FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zainwestować pieniądze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 198

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nieruchomości jest według mnie najlepszą opcją na razie. Sam zamierzam niebawem kupić mieszkanie w Gdyni, w tej dzielnicy: http://chylonia.trojmiasto.pl/, gdyż są tam na razie wyjątkowo korzystne ceny. Przeczuwam jednak, że nie potrwa to długo, bo mają się tam wkrótce rozpocząć poważne inwestycje, dzięki którym ceny nieruchomości na tym terenie wzrosną. Musze jeszcze się tylko zastanowić, czy bardziej opłaca mi się wynajmować mieszkanie, czy sprzedać z zyskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maciekp
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycje w mieszkania to ja niedawno zainwestowałam w mieszkanie w Poznaniu i wynajmuję go od kilku lat studentom. Według mnie jest to świetna inwestycja, ponieważ mieszkanie samo się spłaca, jeszcze zostaje mi z niego co miesiąc trochę pieniędzy "na czysto", a potem w przyszłości, jak za jakieś 10 lat się spłaci o będę mogła je po prostu sprzedać. Kiedy zobaczyłam, jak bardzo się to opłaca postanowilam kupić następne mieszkanie na nowym osiedlu (dokładnie tym: http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/ecoria.html), również pod wynajem. Myślę, że jeżeli inwestować pieniądze to własnie w mieszkania, najlepiej w większych miastach gdzie jest wielu studentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania,że warto jest zainwestować w nieruchomości.
Ale nie w duże mieszkanie ale na przykład w małe jednopokojowe albo dwupokojowe. Takie najłatwiej potem wynająć.
Polecam również duże miasta. Na przykład ... Wrocław. Na poniższej stronie:
http://targimieszkaniowe.net/mieszkania-jednopokojowe-wroclaw/ - znajdziecie zestawienie ofert mieszkań jednopokojowych oferowanych przez deweloperów. Są to wirtualne targi nieruchomości tak więc da się wszystko wygodnie sobie przejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slimch
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie to niewielkie pieniadze inwestuje w literature. Chodzi o to ze kupuje na allegro ksiazki za grosze i sprzedaje w antykwariatach. Taki moj sposob, ale troche trzeba o tym wiedziec.

_________________
https://www.kratkimetalowe.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na inwestowanie pieniędzy jest naprawdę wiele. Musisz tylko pomyśleć na czy uda Ci sie najwięcej zyskać. Słyszałam ostatnio, ze teraz jest spore zapotrzebowanie na hale magazynowe. Mógłbyś postawić takie hale i wynajmować je innym. Widziałam, ze ta firma http://www.cobouw.pl/konstrukcje-ze-stali specjalizuje się w stawianiu własnie takich hal. Pomyśl o tym , bo to może być bardzo dochodowy interes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spokes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei udzielam ludziom pożyczek. Znalazłem taką stronkę jak http://szybkigrosz.pl na której zgłaszają się ludzie a ja spośród nich wybieram osoby którym można zaufać i tym udzielam pożyczki. zawieramy umowe i tak zarabiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Sty 07, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś o obligacjach skarbowych? Sporo osób w to idzie, jak masz trochę wyczucia w takim biznesie to możesz dobrze zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o koncie oszczędnościowym? Ja znalazłam listę najlepszych kont na http://direct.money.pl/artykuly/inwestycje/najlepsze-rachunki-oszczednosciowe,160,0,1700000.html i zastanawiam się nad otwarciem jednego. Chcę zacząć oszczędzać a odkładanie pieniędzy do słoika czy skarbonki nie bardzo mi się uśmiecha bo wiem, że prędzej czy później je wydam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem dobra inwestycja są nieruchomości. To chyba jedno z bardziej korzystnych rozwiązań. Zawsze na tym zarobisz. Mi bardzo podobają się mieszkania na osiedlu Ołtaszyn, bardzo ładne miejsce. Mając tam mieszkanie do wynajęcia na pewno się nie straci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wałkowany setki razy, ale wciąż aktualny. W dalszym ciągu ludzie inwestują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papierowymistrz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam otworzyć sobie jakąś lokatę z tego właśnie względu, że po prostu można w sposób bezpieczny mieć jakiś zysk..Nawet jak sięteraz u nas gdzieśdobrze trafi jest to 3% lub nawet 3,5 : ) Bardzo dobre lokaty były kiedyś a teraz wszystko pospadało w dół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RaffaelItalia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestują bo co mają robić nie ma nic gorszego jak kasa leży tylko na koncie i tam kiśnie heheh Mam do was pytanie czy ktoś ma jakieś konto oszczędnościowe i czy mógłby jakoś w skrócie napisać jak to się tutaj przedstawia ten potencjalny zysk i z czego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wpcontent
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie lokaty.. Zamrożone pieniądze z malutkim zyskiem, no chyba, że chcesz poświęcić 10 milionów, wtedy procent jest opłacalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 539
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieruchomość ok ale to wiesz wartość też może spaść i to bardzo szybko jeśli bedzie wojna, krach czy cokolwiek, monety fajna opcja ale trzeba sie na tym znać - ja pokico inwestuje w firme bo jest młoda a wiec sprzęt na fajnym poziomie. auto firmowe żeby to jakoś wyglądało budynek i kadra do tego wiadomo odpowiedni software mysle tu o enovie http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace jeszcze sie troche waham ale pewnie sie zdecyduje. jak juz to bede miała poukładane to ta cała iwnestycja w firme zwróci się bardzo szybko i zaczne generować kolejne przychody które zainwestuje w kolejną markę Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
persju
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty nawet już z milionem dadzą przecież duży zysk ; ) na rok jak jest to oprocentowanie 3 procent to aż tak najgorzej to wszystko nie będzie. Zdecydowanie no nie wiem po prostu warto akurat dać na lokatę bo to jest najbezpieczniej i zysk w tym przypadku będzie bardzo duży

____________________
To jest właśnie to czego szukasz. https://mieszkajladnie.wordpress.com/ oczywiście to nie fałsz czy plotki - to fakty. Sprawdź nas!


Ostatnio zmieniony przez persju dnia Wto Kwi 28, 2015 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy