FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup projektu z dodatkowymi korzyściami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 11:12 am    Temat postu: Zakup projektu z dodatkowymi korzyściami Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam małe pytanie odnośnie biur projektowych. Czy któreś oferuje przy zakupie projektu jakieś dodatkowe korzyści? A może też mają fajne pomoce dla klientów? Chętnie poczytam w tym zakresie Wasze polecenia. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to cieawe, ja się też tu zatrzymam, bo szukam właśnie projektu, a nie wiem, co mam wybrać. Może jakaś pracownia mi się bardziej spodoba i jej rysunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nam słabnie to forum, skoro odpowiedzi nie ma. Ja może powiem tak - weźcie zerknijcie na MG Projekt. Nie, że reklama, ale oni mają często promocje, ładne rysunki, ale też takie https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal grupy, na których można rozmawiać o projekcie przed zakupem. I do tego jak się jest członkiem , to można wyhaczyć rabat większy, który w formie kodu można komuś podarować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nolan.leonie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wcześniej nie widziałem tak dobrych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej porozmawiaj bezpośrednio z biurem projektowym to wszystkiego się dowiesz. Ja polecam Tobie biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/. Jest to biuro z wieloletnim doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam, że firma MG Projekt ma najlepsze projekty i z masę korzyści można skorzystać- to jakiś dodatków, czy rabatów. Ja właśnie przeglądam sobie ich oferty z kategorii domów nowoczesny https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-nowoczesnych i jestem zadowolona. Na pewno u nich coś wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy