FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy mogę zarobić dodatkowe pieniądze online?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DanaDark
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 12:10 pm    Temat postu: Czy mogę zarobić dodatkowe pieniądze online? Odpowiedz z cytatem

Wielu znajomych zaczyna przenosić się do pracy z domu. Od wielu lat pracuję w biurze. Szczerze mówiąc, mam tego dość. Nie miałbym nic przeciwko pracy w domu. Ale grunt musi być przygotowany. Więc najpierw chcę znaleźć pracę na pół etatu. Jak dobrze jest zarabiać w Internecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
JohnSnow471
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 44

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż stawia na sport jako dodatkowy dochód. Początkowo byłem bardzo sceptyczny co do tego sposobu zarabiania pieniędzy. Ale dokładnie zabrał się do pracy. Stawia nie na intuicję, ale na określoną strategię. Studiował popularne strategie, wybrał najbardziej odpowiednią i dostosował ją dla siebie. Warto wybierać bukmachera tak ostrożnie, jak to tylko możliwe, aby nie powierzać swoich pieniędzy oszustom. W wyborze może pomóc lista legalnych bukmacherów z wygodną aplikacją https://top-bukmacherzy.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ntoy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można pracować jako freelancer, wiele firm szuka takich osób do jednorazowych zleceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gilbert
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 148

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, przyjacielu, to możliwe! Jeśli chcesz to urzeczywistnić, to jest czas, aby spróbować zwrócić uwagę tutaj na tej stronie https://automaty.me/, gdzie mam stale rośnie dużo pieniędzy, spróbuj I ty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zkutch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 5
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej. W sieci znajdziesz wiele ogłoszeń jeśli mowa o pracy zdalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzy wolność finansowa ale już doszłam do wniosku, że na etacie nie da się niestety jej osiągnąć. Po prostu trzeba zacząć robić coś we własnym zakresie i otworzyć się na nowe możliwości. Wszystko też zależy od tego, jaki typ osobowości się posiada. Warto przeczytać artykuł, którym jest bogata wiedza na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1975

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że możesz! Jako freelancer powinieneś pamiętać: traktuj pracę jak biznes, nie daj się wykorzystywać i komunikuj się jasno i uczciwie ze swoimi klientami. Wszystkie dobrze prosperujące biznesy wymagają dobrej komunikacji i zależą od zadowolenia klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając własną firmę można dodatkowo zdobyć zaufanie klientów i wcale to nie będzie dużo kosztowało. Co należy zrobić? A no na przykład sprawdzić, czy takie https://www.pol-vending.pl/pol-vending.html elementy nie są fajnym pomysłem na dodatkowe działanie dla klientów. Kolejna sprawa, że możemy tak po prostu z nimi rozmawiać, a to przecież też jest ważne, prawda? Kupując napoje, pokazujemy, że np.: o nich dbamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
folej
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze szukam nowych sposobów zarabiania. Jeśli to działa, to fajnie. Zajmuję się również startupami. Tutaj biorę pożyczkę na korzystnych warunkach https://miloan.pl/static/kredyty-chwilówki Wszystko jest proste, wystawiane jest na kilka kliknięć. Strona posiada przejrzyste warunki, każdy może dołączyć i ubiegać się o pożyczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy