FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rozwód?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzkahla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 5:26 am    Temat postu: Rozwód? Odpowiedz z cytatem

Witam was. Mam problem z mężem, niestety dowiedziałam się że mnie zdradził. Zarzeka się że to tylko raz, ale ja już powoli zaczęłam przeglądać oferty adwokatów rozwodowych https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/porady-doradztwo-prawne/. Jak sądzicie, jest szansa że już tego nie zrobi? Wybaczyć mu?

Ostatnio zmieniony przez zuzkahla dnia Pon Maj 25, 2020 6:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód to ostateczność, ale zdradę ciężko przełknąć, najlepiej z nim pogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emiliano95
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązanie małżeństwa to nie tylko potężna walka emocjonalna, ale niekiedy także długotrwała prawnicza bitwa, pełna zasadzek i zwrotów akcji. Warto zatem poszukać profesjonalnego wsparcia doświadczonego adwokata lub radcy prawnego, który pomoże nam przetrwać te trudne chwile, zarówno od strony formalnej, jak i emocjonalnej.
_________________
adwokat częstochowa rozwody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrego adwokata, który kompleksowo zajmie się przeprowadzeniem waszego rozwodu, to polecam kancelarię mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Jest on specjalistą od prawa rodzinnego (zresztą nie tylko) więc zajmie się wszystkim co dotyczy rozstania małżonków, a więc podziałem majątku, opieką nad dziećmi i alimentami. Jest bardzo skuteczny i zaangażowany w każdą prowadzoną sprawę. Jego klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz profesjonalne podejście. Kancelaria współpracuje z detektywem, notariuszem, a także komornikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak coś to znadm dobrą pomoc prawną w przypadku rozwody tczew Dysponują doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej praktyki kancelaryjnej, poprzedzonej rzetelną edukacją uniwersytecką i wyszkoleniem zawodowym. Na koncie mają liczne wygrane sprawy przed sądami w różnych instancjach. Ceny konkurencyjne. Moim zdaniem kancelaria Cejrowski jest mega skuteczna w tej branży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tczewie chyba kancelaria mec. Cejrowskiego ma największe uznanie i sukcesy. Podpytaj, pomogą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to wiadomo jak jest wszystko dobrze w małżeństwie i o żadnym rozwodzie nie ma mowy. Jednak nie zawsze się tak da. Jeśli już taka decyzja zapadnie, to lepiej mieć profesjonalne wsparcie adwokata. Wychodzą wtedy różne rzeczy, niekoniecznie miłe, jeśli są dzieci to jeszcze bardziej wszystko się komplikuje. Dochodzi podział majątku jeszcze. Ja się wcale nie zastanawiałam. Wybrałam najlepszą kancelarię w Szczecinie, Łukasza Węgłowskiego. Bez takiego wsparcia i pomocy nie wiem jak by się to wszystko skończyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzanie rozwodu bez pomocy prawnika jest raczej mało rozsądne, szczególnie jeżeli macie mieć podział majątku, ja poprosiłabym o rade Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając, taki zespół z pewnością bedzie wiedział jak rozwód zakończyć na pierwszych sprawach, jak sprawiedliwie podzielić majatek, jak rozmawiać z sędzią. Taka pomoc w tym czasie jest niezbędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hornytowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że rozwód to jest bardzo poważna sprawa i generalnie bez dobrego prawnika to się raczej nie uda. Moim zdaniem warto poszukać w internecie jakichś prawników.
_________________
auto złom katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misael46
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca z doświadczonymi adwokatem jest bardzo ważna w przypadku wielu procesów rozwodowych, zwłaszcza gdy staramy się o prawo do opieki nad dziećmi oraz w przypadku podziału majątku.
_________________
sprawa rozwodowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale czasem są takie problemy i nic się z tym nie poradzi. Musimy po prostu to zwalczyć i szukać odpowiednich rozwiązań. Kontakt do dobrej kancelarii na pewno by się przydał. A w takim wypadku myślę, że prawniczka Kinga Gawor może Wam pomóc. Ma sieć kancelarii prawnych, m. in. W Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita07
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy w życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego początku warto skorzystać z pomocy prawnika. W Trójmieście rzeczywiście mec. Cejrowski ma sporą skuteczność, terenia pisała o kancelarii i przyznaje jej rację. Na https://cejrowski.pl/ można się z nimi kontaktować, maja te profil na Facebooku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie takie sytuacje się zdarzają i muszę przyznać, że jak najbardziej warto co nieco na ten temat wiedzieć. Ja także jakiś czas temu czytałem na stronie https://www.kobiecybialystok.pl/jak-napisac-pozew-o-sprawe-rozwodowa/ jak w ogóle napisać wniosek o sprawę rozwodową, gdyż nie jest to łatwa i krótka droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sob Maj 08, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudna sytuacja z pewnością, w niektórych przypadkach dzieje się to praktycznie z dnia na dzień. Jest to często również skomplikowane ze względów prawnych, różnych formalności. Dlatego też najlepiej zdecydować się na pomoc adwokata. Zobaczcie sobie kancelarie http://prawnik-kartuzy.pl/ Specjalizują się między innymi w rozwodach i innych sprawach z zakresu prawa rodzinnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy