FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tłumaczenie instrukcji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 7:37 pm    Temat postu: Tłumaczenie instrukcji Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy kilka urządzeń do domu z zagranicy i niestety ale wszelkie instrukcje i papiery są w obcym języku. Wydaje mi się, ze tu pomóc moze tylko Tłumaczenia Warszawa . Dlatego moze ktoś z was ma namiary na kogoś sprawdzonego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do przetłumaczenia czegoś branżowego potrzebna jest naprawdę ogromna wiedza. Ja znam język, z którego chciałam przetłumaczyć coś branżowego. Znalazłam sobie nawet forum dla tłumaczy tutaj https://forumtlumaczy.pl/ , na którym można znaleźć wiele cennych wiadomości. Szybko jednak okazało się, że znajomość języka potocznego nie wystarczy. Ostatecznie się poddałam i skorzystała z pomocy fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem po takie tłumaczenia warto jest zgłosić się do takiego biura turbotlumaczenia.pl . Mają oni doświadczenie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju tłumaczeń, więc moim zdaniem jak najbardziej będziecie zadowoleni z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lyricshow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 8:31 am    Temat postu: lyricshow Odpowiedz z cytatem

The libretto writer, I must upload immediately, is merely the junior accomplice within the corporation - or no longer even a partner, more like the man who sweeps out the candy wrappers from the theatre floor after the purchasers depart. website Who now recalls the name of the person who set the text for Handel's Messiah? Well, it was Charles Jennens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w sieci można znaleźć wiele namiarów na różnych tłumaczów, więc z pewnością uda Ci się trafić do kogoś konkretnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tlangworth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile może kosztować takie tłumaczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz skorzystać z usługi tłumaczeń tłumaczenia dokumentów jest bardzo dobrą stroną. Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia różnych dokumentów prawniczych lub innych nawet po ulotki na chemii. Polecam ja sama korzystałam z jego usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy