FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że dodatki mają ogromne znaczenie. Ja gdy nie mam pomysłu na aranżację wnętrz szukam inspiracji w internecie. Ostatnio bardzo pomógł mi ten artykuł - https://wnetrza-ze-smakiem.pl/aranzacja-wnetrz-trendy-2020 Niedługo czeka mnie przeprowadzka do nowego mieszkania i chcę je urządzić zgodnie z najnowszymi trendami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
grzelak123
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 6:12 am    Temat postu: Aranżacja Odpowiedz z cytatem

No najlepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto na tym zarabia i się na tym zna najzwyczajniej w świecie. Taka aranżacja wnętrz warszawa nie jest aż tak drogą sprawą, nawet w stolicy, żeby z niej nie skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą aranżacją nie mam większego problemu, ale powiem szczerze, że pojawił się problem, jeśli chodzi o wybór mebli. Kompletnie nie mam pojęcia, co wybrać, dlatego liczę na wsparcie firmy https://www.layman.pl/ , w której te meble chciałabym zamówić i na pewno będą to meble sytemowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wszed
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytulny i kolorowy na pewno musi być pokój dziecka. Warto dobrze się zastanowić nad tym, jakie kolory będą odpowiednie. Ma to znaczenie. A tutaj https://modecameble.pl/pl/c/Meble-mlodziezowe-dla-chlopca/116 uda się kupić meble dla dziecka. Młodzieżowe mogą być kolorowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o szklanych drzwiach? Zastanawiam się nad tym odkąd widziałam takie drzwi na stronie Daszki Szklane to jest szklarski zakład który produkuje takie drzwi i daszki szklane nad drzwi. Widziałam zdjęcia ich pracach i ich ofertę. Bardzo ciekawa opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tgrimes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 15, 2020 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu akcesoriów do domu czy ogrodu, warto sprawdzić ofertę galerialimonka.pl https://www.galerialimonka.pl/. Odpowiednio dobrane elementy to wyraz indywidualnego stylu, dzięki któremu każde wnętrze tworzy niepowtarzalny oraz spójny obraz, w którym i domownicy i goście czują się po prostu dobrze, dlatego właśnie wybór dodatków jest istotny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali pełnego wsparcia w zakresie wyboru mebli do pokoju dziecka, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe u których znajdziecie dobrej jakości propozycje w różnych rozmiarach, wersjach i jednocześnie dobrym zakresie cenowym. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swoosh
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: cf

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o wystroju wnętrz w stylu rustykalnym? Mówiąc prosto jest to styl wiejski, bardzo przytulny. Może warto o nim pomyśleć przy następnym remoncie? Zobaczcie sami: http://www.polanddesignfestival.eu/wystroj-wnetrz-styl-rustykalny/
_________________
cds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadasz w swoim domu opasłą biblioteczkę z dużą ilością książek. Niekoniecznie każda z nich będzie droga, ale czasami może zdarzyć się że w swoich zbiorach posiadasz jakiegoś białego kruka. Wycena rzeźb to strona gdzie pomogą ci ustalić cenę oraz wartość kulturalną posiadanych przez ciebie przedmiotów. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rogahn.bernadine
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przykładać dużą wagę do aranżowanych przestrzeni, tak aby czuć się w nich dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 229

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Ważne są trendy, ale równie ważny jest nasz indywidualny gust. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest śledzić blogi o tematyce budowlano-wnętrzarskiej i szukać rozwiązań, które będą do nas pasowały. Rzuć okiem tu http://bud-dom.org.pl/ - myślę, że znajdziesz sporo ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zawsze stawiali na jak najlepsze jakościowo meble.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aria
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodatki to naprawdę robią wiele w każdym mieszkaniu Smile
________
aria ospel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heeej, aranżacja wnętrz to mega wyzwanie. Ja kupując mieszkanie wiedziałam, że sama sobie z tym nie poradze, dlatego dzięki poleceniu znajomej skorzystałam z pomocy projektant wnętrz pomorskie Mega polecam Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami zaaranżowaliśmy przestrzeń naszego domu i wyszło po prostu źle. Nie wyglądało to tragicznie, no ale coś nam ewidentnie nie pasowało. Skorzystaliśmy z usługi konsultacji internatowej firmy Feng Shui Remigiusz Senska https://fengshui99.pl/konsultacje-on-line-domostw/ z Gdańska. To jest specjalista od feng shui, który przearanżował nasza przestrzeń, dzięki czemu stała się o wiele, wiele lepsza. Całość wyszła w dobrej cenie, czujemy się dobrze we własnym domu, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy