FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
telewizja w nowym domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór telewizji to jedno, ale ważne jest dobre podłączenie, żeby jakość obrazu i dźwięku była idealna i żeby nie było zakłóceń, np. jeśli pogoda jest nieciekawa. Warto wtedy zastanowić się nad doborem np. odpowiedniej anteny, czy akcesoriów, a sklep Telmor ma w ofercie wszystko co niezbędne. Kupicie u nich takie rzeczy jak multiswitch, miernik do ustawiania anteny, kable, wzmacniacz kanałowy oraz oczywiście różnego rodzaju anteny i wtedy dobierzecie to, co u Was sprawdzi się najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rambo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizja internetowa to przyszłość. Do oglądania online potrzebny jest solidny i szybki internet, mam taki z https://airmax.pl i oglądanie to sama przyjemność, zero zacinających się filmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kable LAN, HDMI, Patch Cord, złącza, opaski zaciskowe i inne akcesoria to w dobrych cenach kupicie je w Novisat https://www.novisat.pl/ To producent, u nich nie przepłacicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ransom.ebert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszym wyborem będzie telewizja internetowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy dom na pewno będzie się idealnie prezentował z dużym nowoczesnym telewizorem sprawdzonej marki. Myślę że specyfikacja tego modelu https://productz.com/pl/sony-kd-65xf9005/p/eWA55 zadowoli każdego i spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Zresztą Sony od lat króluje jeśli chodzi o elektronikę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie w domu nie mam TV nie oglądam nic, a jeśli chodzi o jakieś wiadomości, to sprawdzam w sieci. W wolnej chwili czytam książki, jest to moim hobby. Ostatnio sięgnąłem po powieść https://wydawnictwopoligraf.pl/1355/literska-karolina-dorota/w-labiryncie-przeszlosci.html bardzo fajna i wciągająca książka. "W labiryncie przeszłości" Literskiej Karoliny Doroty poleciła mi moja koleżanka i jest to naprawdę super powieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o dobrego dostawcę kablówki w Białymstoku to ja ze swojej strony polecam firmę Elpos. Zero problemów czy awarii, sama aktywacja usługi błyskawiczna. Ceny tez mają konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coralie.kirlin
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko kiedy korzystam z telewizji w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w domu nie mamy telewizji i powiem wam, że jest spoko, a jak chcemy oglądać jakiś film, to włączamy go na vod https://www.ogladaj.to/ Myślę, że taka opcja jest super i do tego nie przepłaca się za tv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie telewizji, co najchętniej włączacie, jeśli już spędzacie czas przed telewizorem? Ja ostatnio za namową koleżanki zaczęłam oglądać poprzednie sezony Hotelu Paradise Smile Jeżeli nie wiecie na czym polega ten program, to tutaj : https://www.tvtu.pl/hotel-paradise-polska możecie dowiedzieć się co nieco na temat fabuły, uczestników a także prowadzącej program Smile Myślę, że takie piękne widoki rozgrzeją was w te zimowe wieczory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 napisał:
jeśli chodzi o dobrego dostawcę kablówki w Białymstoku to ja ze swojej strony polecam firmę Elpos. Zero problemów czy awarii, sama aktywacja usługi błyskawiczna. Ceny tez mają konkurencyjne.


Też ich polecam Smile Elpos ma całkiem fajną ofertę. Akurat nie ja korzystam z ich łącza ale siostra i jak u niej bywamy to jest wszystko ok. Pakiet kanałów TV jest wystarczający a internet szybki. Nawet jak cała rodzina się zjedzie to nikt nie narzeka, że internet jest za wolny. A wiadomo jak to teraz młodzież tylko w tych smartfonach siedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy sprawdzaliście już może propozycje telewizorów od Manty, ponieważ można liczyć u nich na szeroki wybór modeli i do tego bardzo dobre parametry i funkcjonalności. Ja zdecydowałem się postawić na model TV 55LUS79T o rozmiarze 55 cali. Do tego modemem Wifi, formatem obrazu 16:09 i klasą energetyczną A+.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy