FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 92
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka osób, które wybudowały domy na sprzedaż i całkiem dobrze na tym wyszły. Jak się ma dostęp do materiałów budowlanych w dobrej cenie, sprawdzonej ekipy i dysponuje się odpowiednimi funduszami, to można próbować. Wiem, że jeden z nich ma znajomego w firmie https://ppmb-niemce.com.pl/ i zgarnia silikat Unisil w dobrej cenie, a nie brakuje osób, które szukają domu właśnie z silikatu, a nie gazobetonu, więc ma klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użerać się z budową domu, a potem sprzedać, dla mnie nie do przyjęcia. Ja wolę zainwestować w gotowe mieszkanie. Dlatego skorzystam z profesjonalnego biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro jest na rynku od długiego czasu, cieszy się dobrą opinią klientów. A każda ich transakcja jest ubezpieczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz się zastanawiam nad nowym mieszkaniem, od dewelopera: https://dom-bud.pl/Inwestycje/zaczarowany-mlyn-ul-kaczary/ w Krakowie. Na razie mieszkam w innym mieście, gdzie też mam mieszkanie, ale w ciągu pół roku planuje przeprowadzkę. Polecicie mi jakieś lokalizacje w Krakowie, wokół których warto się rozejrzeć? Najlepiej, żeby wokół było dużo zieleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josianne44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem to coraz ciężej jest dostać kredyt na nieruchomość więc może domy trochę stanieją, bo będzie mniej chętnych do kupna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nieruchomosci1982
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ważne czy jest to Twoja pierwsza taka inwestycja czy już masz doświadczenie. Jeśli dopiero zaczynasz lub chcesz kupić nieruchomość w innej miejscowości warto skorzystać z biuro nieruchomości https://czaplaiczapla.pl Gliwice tudzież innego miasta, gdzie szukasz inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o zrobieniu profesjonalnej wyceny takiej nieruchomości. Wiele banków także wymaga przeprowadzenia takiej wyceny jeśli zdecydujemy się na zakup nieruchomości na kredyt hipoteczny. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie firmy Infidea, która działa na terenie Śląska: https://infidea.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się jednak na sprzedaż nieruchomości to polecam firmę Gero Nieruchomości, która między innymi pośredniczy w procesie kupna/sprzedaży. Ich oferta jest tutaj: http://gero.nieruchomosci.pl/oferta/mieszkania-sandomierz Skorzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona także ze spokojem polecam wszystkim. Firma warta zaufania i zapamiętania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kshlerin.johnpaul
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze prosperujące firmy zazwyczaj chcą się ciągle rozwijać. Aby zdobyć większą ilość gotówki czasem decydują się na kredyt pod zastaw nieruchomości.
_________________
kredyty hipoteczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zainwestowaliśmy w apartament w Kołobrzegu- bardzo blisko plaży. Sprawdźcie sobie obiekt IND.U https://induapartamenty.pl/ Jest fajnie zaprojektowany, ma apartamenty urządzone w modnym industrialnym stylu, jest tam też lobby bar, pralnia, plac zabaw, bardzo nam się tam spodobało. Taka inwestycja w nadmorski apartament jest bardzo opłacalna, także jeśli planujecie w coś zainwestować to warto przemyśleć moją podpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod inwestycje idealne są mieszkania na osiedlu Modern Tower gdzie z okien jest piękny widok na morze, tam na pewno chętnych na wynajem nie zabraknie bo każdy chce mieszkać w takim miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma kilka dni temu powiedziała mi o bardzo dobrej ofercie firmy https://maltapoint.pl/ .Ja na pewno zobaczę jaka to jest oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie to sobie wszystko w pełni przemyśleć. Gdzie chcecie kupić mieszkanie, kto by potencjalne to wynajął, na ile i za ile (różnica jest między studentami a rodziną z dziećmi). Znajomy robił coś podobnego, doradzał się wtedy agenta nieruchomości z abc dom, żeby wybrać odpowiednie miejsce, żeby mu się to potem zwróciło. Pomyślcie najpierw nad tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carli.dubuque
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Imielin

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy opłaca się teraz inwestować w stare kamienice?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nieruchomości to czytałam ostatnio o firmie skup nieruchomosci oni zajmują się skupem nieruchomości. Wiedzą o nieruchomościach i rynku nieruchomości wszystko. Polecam się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można kupić mieszkanie na Jasieniu na osiedlu Gdańskie Tarasy i wynajmować je studentom, w tej dzielnicy sporo studentów wynajmuje mieszkania bo jest dobrze skomunikowana i niedroga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy