FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dieta po świętach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati35
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2014
Posty: 33

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja już sobie myślę co w tym roku moja kobietka na święta pysznego zaserwuje. a potem obowiązkowa dieta bo to zawsze parę kilogramów przybędzie
_________________
Mateusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszał ktoś o diecie Zielus:[url] http://dieta-zielus.pl/?[/url]
Ja czytałam o niej sporo w internecie bo koleżanka mi o niej mówiła, podobno u niej w pracy jest hitem i dieta ma fajne efekty. Nie wiem jakby się u mnie sprawdzała i tak się właśnie zastanawiam czy spróbować. Co o niej myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yy88yy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej stosować racjonalną i zrównoważoną dietę i zbędne kilogramy się nie pojawią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że i przy świątecznym stole nie ma co przesadzać. Bez sensu czuć się potem ociężałym i musieć gubić nadprogramowe kilogramy dla kilku smakołyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz święta, i po świętach faktycznie przyda się dieta oczyszczająca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze dieta kapuściana?
Jest krótka ( trwa tylko 7 dni) a za jej pomocą można bardzo skutecznie schudnąć tak od 3 do nawet 6 kg.
Jest dość restrykcyjna ale za to nie jesteśmy głodni ponieważ jemy dużo ale za to mało kalorycznych potraw. Tutaj:
http://zdrowepomorze.pl/dieta-kapusciana/ - można sobie o niej poczytać.
Jest bardzo zdrowa ponieważ zaopatruje nasz organizm w bardzo wiele witamin oraz mikroelementów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po świętach zawsze jest problem ze zbędnymi kilogramami, chociaż moim zdaniem nie ma sensu też przesadzać z jakąś bardzo rygorystyczną dietą. Może już lepiej postawić na dietetyka Warszawa, który podpowie nam czego unikać aby nasza sylwetka wyglądała korzystniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgo11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym oczyścić organizm na wiosnę, no i przydało by się zrzucić te 2 – 3 kilo, dlatego pomyślałam o jakiejś diecie oczyszczającej organizm. Ponoć dobra jest ta dieta warzywno owocowa. Czy ktoś ją stosował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
persju
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zrzucić te 2- 3 kg to powinieneś się zastanowić nad tym by po prostu no nie wiem jakoś uprawiać regularnie jakoś sport czy też nawet no nie wiem ograniczyć jedzenie słodyczy czy też nawet fast foodów, które po prostu są bardzo niedobre i w diecie one bardzo mocno szkodzą niestety ehh, zastanów się nad tym

Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://zdrowoismacznie.blogx.pl/. Wiele ciekawych postów.


Ostatnio zmieniony przez persju dnia Czw Maj 28, 2015 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim taka dieta po świętach powinna być oparta na warzywach, tym bardziej, że za niedługo będziemy mieć ich całkiem spory wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie powinna to być lekka dieta oparta na zdrowych produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa dieta to jest dla mnie taka bez żadnych fast foodów : ) same zdrowe jedzenie po prostu no nie wiem jakieś ryby, warzywa, owoce, mięsko najlepiej białe z indyka : ) nie ma też co jeść jakiś chrupek czy nawet popijać coli z tego powodu, że po prostu jest w tym tak dużo cukru, że czasem ciężko to spalić na treningu

Mój blog http://finansista.webs.com/. Uwagi na PW.


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Pią Cze 12, 2015 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna7007
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby tylko nie drastyczna dieta cud
Na początek mamy dobrą wiadomość. Jeśli nieubłagana wskazówka wagi wskazuje, że ważymy o 2-4 kilogramy więcej, niemal na pewno nie jest to tłuszcz. Skąd ta pewność? Otóż na ?stworzenie? jednego kilograma tłuszczu, organizm potrzebuje ok. 7000 kalorii. Oznacza to, że jeśli np. po świętach przytyliśmy 2 kilogramy, musielibyśmy zjeść ponad 14 000 kcal ponad to, ile nasz organizm potrzebuje do normalnego funkcjonowania. To naprawdę bardzo dużo, więc prawdopodobnie szybciej wylądowalibyśmy na pogotowiu z powodu problemów gastrycznych, niż bylibyśmy w stanie to zjeść.
Gorsza informacja jest taka, że dodatkowe kilogramy nie są złudzeniem. One rzeczywiście istnieją (to tzw. glikogen, który wiąże bardzo dużo wody) i jeśli szybko nie weźmiemy się za ich zrzucenie, po jakimś czasie rzeczywiście zamienią się w tłuszcz.

Sprawdź mojego bloga http://finansista.webs.com/ - na pewno warto!


Ostatnio zmieniony przez joanna7007 dnia Pią Cze 12, 2015 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dropczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo wody taka prawda może nam po prostu może w tym pomóc, że akurat zrzucimy swoją wagę ; ) jeśli o mnie chodzi to w ostatni czas byłem na redukcji i mi to pomogło bo teraz na wiosnę już nie mam takiej oponki i po prostu to było dla mnie takie lepsze rozwiązanie jak zacząłem jeść więcej warzyw a mniej takich tłustych rzeczy

Zapraszam na ciekawe treści mojego bloga - http://detektywistyka.blogx.pl/. Znajdziesz tam coś dla siebie.


Ostatnio zmieniony przez dropczak dnia Pią Cze 19, 2015 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hebel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A za chwilę Wielkanoc i znów świętowanie, smaczne jedzonko i znów będzie przechodzić na dietę po świętach. Ale chyba właśnie po to są święta, żeby odpocząć, spotkać się z rodziną i dobrze zjeść.

Odwiedź tego bloga http://samochodowyblog.blox.pl/html. Autor będzie bardzo wdzięczny.


Ostatnio zmieniony przez hebel dnia Pon Cze 22, 2015 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy