FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Urządzenia pomiarowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 11:29 am    Temat postu: Urządzenia pomiarowe Odpowiedz z cytatem

Cześć i czołem! Mój brat szuka namiarów na firmę w ofercie której można znaleźć profesjonalne urządzenia pomiarowe - polecicie coś? Będę niesamowicie wdzięczna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałem sobie, że spróbuję Ci coś podpowiedzieć w tym temacie. Profesjonalne urządzenia do pomiarów są dosyć kosztowną inwestycją, więc zakładam, że każdy przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej chce mieć pewność, że stawia na sprawdzone rozwiązanie. Możesz śmiało zajrzeć sobie na stronę: https://www.test-therm.pl/ Ja znalazłem w sieci namiary na ich ofertę i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Mają ogromne doświadczenie w branży dzięki czemu możecie być pewni, że warto na nich postawić. Są przedstawicielami kilkunastu renomowanych firm takich jak Optris, Nec-Avio czy Vaisala. Z perspektywy czasu uważam, że podjęcie współpracy z tą firmą okazało się być strzałem w dziesiątkę. Zdecydowaliśmy się na zakup między innymi na przenośnych mierników do temperatury oraz wilgotności. Urządzenia sprawują nam się bardzo dobrze. Stały się sporym ułatwieniem w pracy - dzięki nim wszystko mamy pod odpowiednią kontrolą. Mam nadzieję, że moja wypowiedź w tym temacie będzie dla Ciebie przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy https://thermocenter.pasaz24.pl posiada w swojej ofercie stacje pogodowe, termometry, barometry, mierniki i inne sprzęty pomiarowe dla domu oraz dla przemysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy