FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymiana stolarki okiennej i drzwi - Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 7:14 am    Temat postu: Wymiana stolarki okiennej i drzwi - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie stolarki okiennej i drzwi. Jeśli tak to na kogo warto postawić i jednocześnie gdzie ich szukać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii i z własnego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Warszawy w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, pełne wsparcie i dobry zakres cenowy. Wszystko tak jak być powinno i bez problemów udało nam się zmieścić w ustalonym budżecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki odnośnie Anex Okna. W ich przypadku jak najbardziej będziecie mogli liczyć na jakość, dobry zakres cenowy i profesjonalne podejście do klienta przy wyborze, zakupie i montażu. U nas spisali się bez najmniejszych zastrzeżeń, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie się składa, że udzielacie porad również w takich tematach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra mieszka w Warszawie. Zamawiała okna i drzwi w salonie Dawix na Modlińskiej. Bardzo zadowolona. Doradzili jej sprzedawcy fajnie, montażem też się zajęli. Ona zamawiała okna z PCV z Oknoplast, natomiast drzwi są aluminiowe Aluhaus. Tak jej doradzili i jak widać super. Ja sam mam okna z Oknoplast więc też potwierdzam, że producent godny zaufania, a drzwi będę wymieniał za rok to sprawdzę sobie ten Aluhaus i inne firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że Anex Okna to słuszna decyzja. Przede wszystkim ze względu na bardzo dobrze zestawioną ofertę, uczciwe podejście do klienta i jasne warunki dla każdego klienta. Efekty zadowalające, krótki czas realizacji i także pełne wykonanie montażu od A do Z. Polecam i trzymam kciuki, za pozytywne zmiany również u Was!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak Wamkas mówi sprawdź sobie ofertę Oknoplastu jeszcze. Ja jestem zadowolony z okien. Teściowie teraz wymieniali i też chwalą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się z wypowiedziami poprzedników co do firmy Anex Okna na którą postawiliśmy podczas poszukiwań okien oraz drzwi do nowego domu. Mają szeroką listę producentów, bardzo miła i rzetelną obsługę klienta oraz świetne ceny. Co do ekipy montażowej wykonali kawał świetnej pracy w terminie, a na koniec oczywiście wszystko po sobie sprzątnęli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy