FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armaturę do kuchni znajdziesz na https://www.kludi.com/pl/ Kludi to Niemiecka marka ciesząca się ogromnym uznaniem na świecie. Sama chcę kupić armaturę Kludi do swojej kuchni i łazienki. Zależy mi na jakości i fajnym designie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednimi meblami kuchennymi mogę polecić skontaktowanie się z http://gammameble.pl/ Firma ta zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar i jest w tym bardzo dobra. Dodatkowo ma całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://kuchrem.pl/ Jest to sprawdzona firma z Lublina na ofertę, której sam się zdecydowałem. Firma ta wykonuje świetne i niedrogie meble kuchenne na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hraynor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyborem są meble na wymiar, będą idealnie dopasowane do wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie sprzętów AGD do kuchni. Ja właśnie skończyłam urządzanie kuchni i zdecydowałam się na piekarnik Electrolux z serii Flex. Jestem bardzo zadowolona bo naprawdę szybko się nagrzewa ze względu na wbudowany termoobieg, mikrofale i różne tryby pieczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gresio
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 18

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie gotowe moduły do kuchni, gdzie dostanę w dobrej cenie? Mam mieszkanie na wynajem i nie chce się bardzo pchać w koszty a tym bardziej w zabudowę na wymiar, jednak fajnie żeby szafki nie na rok dwa były.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 24

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy interesuje Cię właśnie ten wątek to koniecznie przejrzyj ten wpis. Z doświadczenia uważam, że odnajdziesz w tym miejscu wszystkie najistotniejsze informacje. Gorąco polecam - http://do-kuchni.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artekp999
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie meble kuchenne były najcięższym wyborem w całym wyposażeniu domu. Zależało mi na tym aby świetnie wyglądały i były praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dlatego po odwiedzeniu kilku sklepów meblowych zdecydowałem się na wybór kuchni na wymiar https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/. Szukając po zdjęciach realizacji w grafice Google wybrałem ofertę firmy meble Venotto gdyż w świetny sposób podczas jednej realizacji zagospodarowali podobną przestrzeń do mojej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila23
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam wybrane kolory blatów i frontów do kuchni, ale za to kompletny brak pomysłu na uchwyty do mebli kuchennych. Na co postawiłyście w waszej kuchni? Kwadratowe, a może owalne? Co się lepiej sprawdza? Nie chciałabym zaraz wymieniać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na meble kuchenne możesz zobaczyć na meble do kuchni i jadalni tutaj masz bardzo duży wybór mebli oraz krzeseł do jadalni. Piękne stoły i nowoczesne i tradycyjne. Sprawdźcie. Polecam najmocniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniamadej
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA uwielbiam piękne ale to bardzo piękne kwiaty. Są u mnie w domu wszędzie. Najpiękniejsze i te doniczki wymiatają. Każdy znajdzie coś pod siebie, przez co staje się to bardziej wyjątkowe, sprawdzajcie, bo na prawdę warto https://plantsandpots.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maniamadej
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA uwielbiam piękne ale to bardzo piękne kwiaty. Są u mnie w domu wszędzie. Najpiękniejsze i te doniczki wymiatają. Każdy znajdzie coś pod siebie, przez co staje się to bardziej wyjątkowe, sprawdzajcie, bo na prawdę warto https://plantsandpots.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnię zostawiliśmy sobie na koniec, bo musieliśmy zacząć od sypialni i łazienki. Podobały się nam meble skandynawskie i takie też wybraliśmy do wszystkich wnętrz żeby było mieszkanie w jednym stylu. Świetnie wyglądają, są solidnie wykonane i są funkcjonalne. Styl skandynawski w aranżacji wnętrz Polakom się nie nudzi, a ja jestem fanem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malawski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie uchwyty wpuszczane, jestem w stanie samodzielnie to zamontować czy potrzebuję do tego specjalistycznego sprzętu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy