FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
okna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wercia5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 89

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 8:38 am    Temat postu: okna Odpowiedz z cytatem

Szukam nowych okien do mieszkania, jestem zainteresowana okna prime katowice tylko szukam dobrych opinii, czy ktoś z was korzystałz ich ofert? Dzięki z góry Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gianni.smith
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić okna aluminiowe, są bardzo lekkie, a przy tym funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając okna ja przede wszystkim patrzyłam na jakość, chciałam mieć okna na lata. Zamówiłam je w okna Warszawa i polecam bo jestem zadowolona. Dostałam też gratis nakładki aluminiowe na okna które dodają im stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia, głównie w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną w Poznaniu przez firmę Domega https://domega.pl/ jak dla mnie konkretny numer jeden jeżeli chodzi o podejście do klienta, krótki czas realizacji zakupu oraz wykonania montażu. Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej realizacji, a okna OknoPlast zdecydowanie wyglądają i trzymają się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując okna musisz dobrze przemyśleć, zerknij na specyfikacje, na przepuszczalność powietrza, światła słonecznego. Ja wiem, że nie znając się na tematyce szyb, ram możecie o takich szczegółach nie wiedzieć. Przy wyborze kierujcie się też opiniami bądź wiedzą nabytą w takich artykułach https://eurocolor.com.pl/blog/okna-aluminiowe/ , podstawowe określenie okien aluminiowych, drewnianych - to z reguły pomaga rozwiać wiele wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DomowaPanna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lip 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jeszcze jakie okna dokładnie wybierzemy ale póki co szukamy odpowiedniego producenta. Nie chcę nikogo znanego, bo wówczas przepłacę za okna. Producent okien powinien robić dobre jakościowo okna, a niestety wśród znanych marek są i te, które nie szczycą się dobrą jakością. Nie wiem czy Tradycja to dobry wybór ? Słyszał ktoś o nich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferty bardzo ciekawe. Jednak ja chciałabym Was zapytać, na jakie dekoracje okienne postawiliście w swoich domach. Waham się pomiędzy roletami rzymskimi albo noc - dzień z oferty https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html . Wybór jest tutaj naprawdę duży, dlatego jeżeli doradzicie mi coś w tej kwestii, będę bardzo zobowiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu na terenie Warszawy, Raszyna, czy Piaseczna to warto zwrócić uwagę na Anex Okna. Mieliśmy okazję współpracować z nimi kilka miesięcy temu i jesteśmy naprawdę zadowoleni z pomocy, podejścia do klienta i jednocześnie konkretnych efektów pracy co pozwala nam w końcu cieszyć się szczelnością i bezpieczeństwem. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby u Was też wszystko poszło pomyślnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach mogę polecić Wam salon Kubus. Bardzo mili sprzedawcy znają się na rzeczy, przedstawili mi wiele kwestii i wyjaśnili wszystkie wątpliwości. Za ich poradą wybrałem okna PCV z Oknoplast. Jestem zadowolony z wyboru, bo okna są solidne i ładne. Salon dał mi 10% rabatu na moje zamówienie więc też super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ostatnią chwilę zadecydowałem o wyborze okien drewnianych. Również i Tobie zalecam pójść w tym kierunku, gdyż to dzisiaj nie lada trend. Na pewno dobrym pomysłem okazało się wybranie okien z http://www.wiktorczyk.com.pl/ . Efekt? Wprost przerósł moje oczekiwania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sob Paź 10, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wybór dobrej klasy okien to kluczowa sprawa. W końcu jakby nie patrzeć, nie wymieniamy ich co sezon, wobec czego zdecydowanie warto postawić tutaj na produkty wysokiej jakości. Szeroki wybór tego typu artykułów możemy znaleźć w ofercie https://zebrano.eu/ . Co ważne, mamy tutaj dostęp do propozycji, pochodzących od najlepszych producentów, a jednocześnie nie musimy obawiać się o nazbyt wygórowane ceny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za porządnymi oknami. Zdecydowałem się na zakup okien PCV od firmy https://oknoplastkielce.pl/ i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to polecam wam się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy