FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie po remontach - zatrudniać kogoś?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 10:45 am    Temat postu: Sprzątanie po remontach - zatrudniać kogoś? Odpowiedz z cytatem

Zatrudnialiście kiedykolwiek kogoś do sprzątania po remoncie w waszym mieszkaniu?
Podobno jest taka możliwość, ale nigdy nie korzystałam, stąd moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście jest taka opcja, żeby skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej.
Tutaj masz świetny przykład takiej oferty: http://www.doczyszczamy.pl/sprzatanie-biur-warszawa.html
Poczytaj sobie w wolnej chwili. Plus jest taki, że nie tracisz czasu na sprzątanie, a też oni są w stanie zrobić tam porządek dużo dokładniej niż my sami, domowymi sposobami.
Poza tym dysponują odpowiednim sprzętem, co też jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmy sprzątające to polecam Ci usługi sprzątające firmy która zajmuje się również prowadzeniem na ten temat bloga https://eclear.pl/blog/jak-sprzatac-po-remoncie/ Jest to bardzo dobra firma sprzątająca która oprócz tego ze zarabia na sprzątaniu to w dodatku uczą klientów jak szybko i efektywnie sprzątać bez ich pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w takiej sytuacji zatrudnienie dobrej firmy sprzątającej jest najlepszą opcją. Jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań kraków to polecam firmę DPR. Oni zajmują się między innymi sprzątaniem mieszkań po remontach ale także i przed nimi - mam na myśli na przykład opróżnianie mieszkań, piwnic czy strychów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 4:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątaniem po remontach na terenie Śląska zajmuje się firma Daress i na pewno im takie zadanie można powierzyć. Oczyszczą pomieszczenia z pyłu i kurzu, skutecznie, posiadają do tego celu odpowiednie środki i urządzenia. Samodzielne pozbycie się takich drobinek jest często niemożliwe i zajmuje długie tygodnie, zatrudniając firmę sprzątającą możemy się tego pozbyć w dzień. Naprawdę warto to przemyśleć, firma Daress jest jedną z najlepszych, zajmują się także profesjonalnym sprzątaniem biur, hal, magazynów. Mają elastyczne godziny pracy, dopasowują je do możliwości i potrzeb klienta. Na pewno z nimi uda się dogadać co do zakresu prac i czasu ich wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że jak sobie posprzątam tak będę miała. Nie cierpię jak mi po domu chodza obcy ludzie. Szykając sprzętów które mi ułatwią sprzątanie trafiłam na taką ofertę https://www.leifheitsklep.pl/mopy-i-wiadra/mop-plaski-klasyczny-z-nakladka-z-mikrofi-bry-p-55210 Ten mop na pewno ułatwi mi sprzatanie. Wjadę nim nawet pod szafy czy łóżka. Warto popatrzeć w zakladkę czysty dom, bo oferta jest bogata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że po remoncie jest dużo sprzątania ale jak ma się np profesjonalne mopy do mycia podłóg, sprzęt do mycia okien to bez problemu i dobrą chemię to bez problemu można "odgruzować" mieszkanie. Jeśli chcecie kupić profesjonalny sprzęt i środki to zerknijcie na ofertę firmy Verde Avis. Maja bardzo duży wybór asortymentu i przystępne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej ja korzystałam z usług https://www.grupavip.com.pl/oferta/sprzatanie-po-remoncie mają bardzo dobre i konkretne ceny oraz wysoką jakość, fajnie mieszkanie zostało wysprzatane po remoncie, wszystko naprawde na tip top
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, jak czujesz się na siłach i czy wiesz, jak zrobić to prawidłowo. Kliknij tutaj i sprawdź, w jaki sposób powinno się prawidłowo segregować odpady poremontowe i co trzeba z nimi zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merrik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 2:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że firmy http://www.fachowe-sprzatanie.pl/ które od wielu lat specjalizują się w sprzątaniu warto zatrudnić. Po pierwsze po remoncie będzie posprzątanie porządnie, a po drugie szybciej niż byśmy robili to na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po remoncie mogą powstać zabrudzenia z rzeczy, których nie usuniemy zwykłymi sposobami. Do tego przydadzą się sorbenty przemysłowe i inne środki, które będzie posiadała profesjonalna firma sprzątająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3378

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 2:17 pm    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

W sprzątaniu bardzo ułatwia mi odkurzacz bezprzewodowy roomba. Nie pozostawia po sobie żadnych zabrudzeń, radzi sobie świetnie z dywanami, warto mieć takie cudeńko w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My korzystaliśmy z usług firmy sprzątającej https://timtem.eu/mycie-okien-w-warszawie/ jednak nie do sprzątania po remoncie, ale do mycia okien. Jeśli szukacie kogoś to bardzo ich polecam, bo okazali się profesjonalistami z fachowym podejsciem do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomek13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy sprzątaniu po remoncie, korzystałem z usług firmy Cleanek. Jest to firma sprzątająca, która działa na terenie Częstochowy, oraz w jej okolicach. Pomogli mi oni szybko posprzątać bałagan i nie chcieli kosmicznych pieniędzy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek22
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 35

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że problem rozwiązałby po prostu dobry odkurzacz. Wiadomo, remont często wiąże się z dużym bałaganem i mało komu udaje się uniknąć trudnego do opanowania chaosu. Oczywiście da się ograniczyć ilość kurzu, gruzu i innych zabrudzeń, choćby poprzez zabezpieczanie mebli i sprzętów folią malarską lub kocem, ale i tak nie unikniemy dzięki temu gruntownego sprzątania. Ja w pracy korzystam z odkurzacza budowlanego od https://www.husqvarnaconstruction.com/pl/odkurzacze-budowlane-i-przemyslowe/ i mogę śmiało polecić, radzi sobie nawet z gruzem. Jeśli prowadzicie teraz jakieś grubsze prace remontowe, to taki sprzęt na pewno się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy