FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród czy taras?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszc napisał:
minusem ogrodu jest to, że w ulewne dni po wyjściu trochę błota zostanie na naszym obuwi, a na tarasie tego problemu nie będzie.


Przecież możesz sobie zrobić ścieżkę z płytek kamiennych, która będzie prowadzić do domu. Wielu ludzi ma tak zrobione albo płytki albo zwykłą wylewkę. Chodzi mi o coś takiego jak na stronie http://www.magiakamienia.com.pl/rodzaj/plytki-kamienne kojarzysz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bobbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu wybrał bym ogród dużo ładniejszy i relaksujący dla Ciebie i twoich oczów. Żadnych problemów z błotem nie ma, jeśli chcesz tylko troche kasy włożyć w swój ogródeczek można sobie zrobić fajną ścieżkę z jakiegoś kamienia albo z kostki picolo naprawdę fajna sprawa.

Do Waszej dyspozycji jest już mój nowy blog - http://edukacik.blogx.pl/. Serdecznie zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez bobbob dnia Sro Cze 24, 2015 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fannAudi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ciężki wybór ale, żeby być po prostu elastycznym to od siebie mogę po prostu powiedzieć, że jak ktoś ma dużo miejsca to zdecydowanie może się zdecydować również na ogród jak i również na ten taras : ) jeśli ktoś ma mało miejsca to wtedy po prostu powinien się zdecydować akurat na taras, który według mnie jest lepszy

Zapraszam do czytania mojego bloga http://ogrodowy.blogan.pl/, będziecie zachwyceni.


Ostatnio zmieniony przez fannAudi dnia Sro Cze 24, 2015 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest lepszy ogród bo zawsze na ogródku można sobie bezpiecznie i w sposób taki bardzo okej normalnie i tak legalnie zrobić grila. W przypadku akurat tarasu to nie za bardzo można tam robić jakiegoś grila i piec kiełbasek bo właśnie takie rzeczy to i tak trzeba robić na swoim ogródku haha : )

Zachęcam do skomentowania mojego nowego posta - http://www.autonaprawa.e-blogi.pl/. Zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez loopaciak dnia Pią Cze 26, 2015 1:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marteno
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wady drewnianego tarasu:
- pod wpływem słońca drewno na tarasie zmienia kolor;
- jest najmniej trwałym spośrod materiałów na taras;
- jest trudne do utrzymania w czystości;
- wymaga okresowej konserwacji ? zabezpieczania środkami grzybobójczymi i impregnowania co kilka lat;
- jeśli chcemy, aby taras drewniany służył nam przez długie lata, powinien być zadaszony.

Tego bloga nie możesz przegapić - https://bezpiecznytransport.wordpress.com/2015/02/17/naprawa-samochodu/. Autor będzie wdzięczny za wejścia.


Ostatnio zmieniony przez marteno dnia Pią Cze 26, 2015 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keliowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie trzeba robić drewniany taras, chociaż powiem szczerze ładnie wygląda dobrze wykonany. Można sobie ładnie zrobić taras z płytek marmurowych lub z jakiegoś granitu. Na twoim miejscu wybrał bym sobie taras.

Oceń mojego bloga - http://ogrodowy.blogan.pl/. Dziękuję za uwagi.


Ostatnio zmieniony przez keliowski dnia Sro Cze 24, 2015 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlisko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras drewniany to akurat no wiecie duży koszt jest taki ogólny i jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa się tak przedstawia iż no właśnie po prostu lepiej jest zastosować jakiś inny taras ; )) niby drewniane są bardzo okej ale akurat nie do końca..Za duża mają niestety wad i to jakoś mnie odepchnęło i ja dlatego postawiłem na ogródek.

Każdy ma swój życiowy cel - sprawdź mój na http://nowoczesnewnetrza.bloog.pl/id,347424882,title,Wszystko-co-w-kuchni-niezbedne,index.html.


Ostatnio zmieniony przez pawlisko dnia Pią Cze 26, 2015 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinakowalska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat mam to szczęscie, że wychowywałam się w domu gdzie był i duży ogród i taras! Smile Ale chyba ogród jest fajniejszy, z punktu widzenia dzieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrykbor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalety i wady drewnianych tarasów
Zalety drewnianego tarasu:
- drewno na tarasie jest ciepłe w dotyku, a jednocześnie nie nagrzewa się latem;
- amortyzuje upadki;
- drewnianą posadzkę można ułożyć z dużych elementów.

Wady drewnianego tarasu:
- pod wpływem słońca drewno na tarasie zmienia kolor;
- jest najmniej trwałym spośrod materiałów na taras;
- jest trudne do utrzymania w czystości;
- wymaga okresowej konserwacji ? zabezpieczania środkami grzybobójczymi i impregnowania co kilka lat;
- jeśli chcemy, aby taras drewniany służył nam przez długie lata, powinien być zadaszony.

Wszystko co najlepsze znajdziesz na moim blogu http://domowozielonowspaniale.yolasite.com/. Zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez patrykbor dnia Pią Cze 26, 2015 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crossik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras drewniany słaby pomysł moim zdaniem dużo roboty przy tym jest nawet, gdy już jest skończony jedynie taras można fajny zrobić z jakiegoś ładnego kamienia, wtedy roboty nie masz masz to trwałe, jeżeli chodzi o taras. Na twoim miejscu bym wybrał jednak ogród ladniejszy kolorowy i zawsze sobie go możesz zmienić.

Blog to mój styl życia - https://wlasciciel1.wordpress.com/2015/03/24/profesjonalna-pomoc-w-zarzadzaniu-prawami/ sprawdź go.


Ostatnio zmieniony przez crossik dnia Wto Cze 30, 2015 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wedloo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród czy taras to tu wybór może być naprawdę dość ciężki z tego powodu iż akurat no wiecie do końca nie wiadomo co tutaj byłoby przecież lepsze..Fajnie jest mieć to i to ale jednak mamy mało funduszy to po prostu będzie bardziej okej jak się zdecydujemy chyba na taras

Sprawdź mojego bloga http://karolinarecka.tumblr.com/post/115195929446/posrednicy-nieruchomosci-z-nimi-zle-bez-nich - tematy na czasie!


Ostatnio zmieniony przez wedloo dnia Wto Cze 30, 2015 4:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marijo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedloo napisał:
Ogród czy taras to tu wybór może być naprawdę dość ciężki z tego powodu iż akurat no wiecie do końca nie wiadomo co tutaj byłoby przecież lepsze..Fajnie jest mieć to i to ale jednak mamy mało funduszy to po prostu będzie bardziej okej jak się zdecydujemy chyba na taras

my mamy to i to ale najpierw zajeliśmy się aranżacja tarasu w tym roku przyszedł czas na ogród

Poświęcisz chwilę i sprawdzisz mojego bloga http://ubezpieczzycie.yolasite.com/ ? Z góry dziękuję.


Ostatnio zmieniony przez marijo dnia Sro Lip 08, 2015 9:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lokalny2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak właśnie tutaj zaprojektowaliście ten taras co takiego dodaliście : ) ? ja najpierw u siebie postawiłem na ogród a później po prostu jeszcze sobie postawiłem na coś takiego jak taras i jest zdecydowanie dobrze i bardzo okej ; ) jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa się przedstawia w taki sposób, że po tarasie będzie zadaszenie tarasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również najpierw postanowiliśmy urządzić sobie przytulny taras głównie ze względów finansowych ponieważ taras to faktycznie zdecydowanie mniejszy koszt dopiero po trzech lata będziemy brać sie za aranżację naszego ogrodu, aż się boje myśleć ile nas to wyniesie ale marzy mi sie piękny ogród więc w tym roku ruszamy z pracami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foccus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw taras to nieźle ; ) chyba jest to lepszy wybór bo trzeba zawsze po prostu no wiecie jakoś tak po prostu no wiecie jakoś to zawsze rozgraniczyć by wszystko miało swoje odpowiednie ręce oraz nogi przecież ; ) jeśli chodzi o mnie to sprawa się ma w taki sposób, że mam taras i planuję ogród
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy