FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki zestaw garnków wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 7:34 am    Temat postu: Jaki zestaw garnków wybrać? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Szukam dobrej jakości zestawu garnków do nowego mieszkania, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi gdzie ich szukać i jednocześnie w jakim sklepie mogę liczyć na najlepszy stosunek do wykonania do ceny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań to na pewno warto odwiedzić ofertę - http://zdrowiaczar.pl/hoffner-zestaw-garnkow-komplet-12-garnki-garnek-indukcja-gaz-p-492.html gdzie będziecie mogli znaleźć zestaw HOFFNER - Zestaw Garnków Komplet 12 Garnków z której sam z żoną skorzystałem i jak najbardziej jestem zadowolony zarówno z ceny, jakości wykonania i też możliwości jakie dają również przy gotowaniu na indukcji. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra propozycja, tym bardziej, że jeśli chodzi o HOFFNER można liczyć na wysoką trwałość i jakość wykonania. Mają wysokiej jakości, grube dno, które długo zatrzymuje ciepło, szklane pokrywy z odpowietrznikiem i do tego naprawdę łatwo się je czyści. Jak wybierzesz to koniecznie dajcie znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to może też sprawdzę, bo moje stare garnki nadają się już tylko do wyrzucenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Farbian300
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 95

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra dostała ostatnio na rocznicę ślubu jakiś zestaw porcelany i dołączony był do tego garnek żeliwny. Zastanawialiśmy się czy będzie działał na ich kuchence, bo mają indukcję, ale podobno wszystko śmiga. Garnek nie przywiera, ale jedyny minus to jego waga... Strasznie ciężki

__________________
Sprawdzone wycieraczki do Daewoo


Ostatnio zmieniony przez Farbian300 dnia Pon Wrz 06, 2021 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jestem za zestawem o którym piszą poprzednicy czyli HOFFNER i rzeczywiście w ofercie sklepu ZdrowiaCzar można go znaleźć w naprawdę fajnej cenie http://zdrowiaczar.pl/hoffner-zestaw-garnkow-komplet-12-garnki-garnek-indukcja-gaz-p-492.html dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to sprawdźcie dokładnie, bo jak dla mnie jeszcze przy takiej promocji zdecydowanie jedna z lepszych opcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy