FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
spa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 2:24 pm    Temat postu: spa Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy nie dawno dom do remontu przez zimę pewnie za dużo nie uda nam się zrobić ale mamy czas na zbieranie inspiracji i kasy aby wiosną ruszyć z kopyta. Powiedzcie mi czy ktoś z was ma w damu spa? Wiecie takie domowe- wanna z masażem, sauna itp? Mam dużą łazienkę i mi się marzy taka strefa relaksu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę. Ja mam prysznic z funkcją masażu. Ale trzeba mieć na prawdę dobre ciśnienie wody aby to wymasowało. Chyba lepsze są wanny z jakuzzi bo one mają większą moc. Sauna to tylko na siłowni. Na pewno nie oszczedzaj jak chcesz mieć to na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wanny z hydromasażem jak są na stronie https://kabinyspa.com.pl/ są bardzo fajnym pomysłem. W nich ciśnienie wody jest na pewno większe. One mają też komputer sterujący i można sobie ustawić jaki się chce program. Fajna sprawa szczególnie gdy teraz robi się zimniej. Móc się w takiej wygrzać...pomarzyć można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka wanna to jest genialny pomysł, szczególnie dla osób, które uwielbiają, naprawdę uwielbiają się w taki sposób relaksować. Wcale się nie dziwię, że czasami ludzie projektują duże łazienki. Takie ala jacuzzi przydałoby się w moi domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za fajnym hotelem ze SPA to polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ Jest to świetny hotel ,który znajduje się w Kielcach. Tam na pewno wypoczniecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, to ważna rzecz. Właśnie dlatego warto podejść do tematu w sposób kreatywny.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojci
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz czegoś, co by dopełniło domowe spa, to zerknij na tę stronę https://basenispa.pl/produkt/quantum-wanna-ekskluzywna-nowoczesna. Mają różnego typu sprzęty: baseny, wanny zewnętrzne i wiele innych. Może znajdziesz tam, coś co wpasuje się w Twoją wizję domowej strefy relaksu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie wypocząć, zrelaksować się i zapomnieć o codziennych problemach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://quadrille.pl/spa/twarz/ . Jest tam strefa SPA, w której będziecie mogli skorzystać z różnych zabiegów. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ można się dzięki temu zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Od czasu do czasu przyda nam się taka chwila zapomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy