FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry i doświadczony adwokat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3579

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto sprawdzić https://adwokat-prawo-rodzinne.pl/. Wszystko na temat prawa rodzinnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
letro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że w Warszawie najlepiej takich szukać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Sob Lip 11, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie letro, ja mam namiary na świetnego w Trójmieście -mec. Cejrowski pomógł wielu osobom, w wielu sprawach, w różnych dziedzinach prawa. Ma wiedzę, spryt i to coś, co powoduje, że nawet beznadziejne sprawy okazują się do przejścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romuald.marczak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym szukał zdecydowanie gdzieś usługi prawne warszawa, bo tam zdecydowanie jest najwięcej tego typu kompetentnych osób. Sprawdź ofertę różnych osób, jest tego dużo w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może http://adwokat-wojciechowski.pl/ ? Ta kancelaria pomogła nam przy podjęciu spraw z zakresu prawa cywilnego. Bez takiego wsparcia z pewnością byśmy sobie nie poradzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwykle pomoc dobrego prawnika się przydaje, ja też korzystałem z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego podczas rozwodu i dzięki niemu udało się przejść przez ten trudny okres w miarę gładko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj kto w Twoich okolicach korzystał z usług dobrego prawnika może akurat. Ja mieszkam w Opolu i tutaj też mam sprawdzonego jednego Pana, ale nie wiem czy ten rejon Cię interesuje. Pomógł mi złożyć wniosek o ubezwłasnowolnienie, ponieważ bo ojciec mój popadł w schizofrenie i nie mogliśmy sobie dać z im rady. Nie chciał współpracować. Na szczęście wszystko się udało i tata jest już w domu opieki pod okien psychiatrów. Jest mu tam dobrze widzimy poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Sob Paź 10, 2020 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach karnych dobrze jest zgłosić się do mecenasa Mariusza Olężałka, to osoba bardzo dobrze wykształcona i doświadczona. Doskonale poradzi sobie zarówno z trudną sprawą taką jak rozboje jak i z nieco mniejszym kalibrem jak np. jazda po spożyciu alkoholu. Pomoże także osobom nieletni, często zdarza mu się również bronić ofiary poważnych przestępstw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinien Ci pomóc adwokat z Wrocławia. Chociaż jego kancelaria znajduje się we Wrocławiu, świadczy swoje usługi w całej Polsce, więc na pewno będzie w stanie Ci pomóc bez względu na to skąd jesteś. Wspomnę, że dzięki temu, że kancelaria specjalizuje się tylko w kilku dziedzinach, ma naprawdę spore doświadczenie, więc na pewno będzie Cię godnie reprezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebowałam dobrego adwokata do rozwodu. Wiedziałam, że łatwo nie będzie i nawet nie mam co iść bez adwokata. Nie znałam nikogo, więc zaczęłam szukać w necie. Na stronie https://adwokatzakopane.pl/ znalazłam Panią adwokat, która zdecydowała się mi pomóc. Dzięki tej osobie sprawa potoczyła się tak, że nawet się nie spodziewałam. Będę dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skarabeushek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając prawnika zależało mi na cenie. Tani adwokat w Krakowie pomógł mi rozwiązywać problemy.
_________________
MSZ Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych
https://www.msz-kancelaria.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie kogoś odpowiedniego to polecam http://krakowadwokaci.com/prawo-gospodarcze-handlowe/ mają naprawdę bardzo dobre i konkretne oraz solidne podejscie do klienta wytłumaczą wszystko czego nie rozumiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 94

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam dobrą kancelarię specjalizującą się w prawie pracy w Warszawie http://www.adwokat-skiba.pl/, ale wiem, że mają też biuro w Łomiankach. Cena za konsultację jest jak na stolicę dość przyzwoita, a pani adwokat rzeczowa i skrupulatna w analizowaniu dostępnych dowodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
destany.williamson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej przeczytać porady prawne w sieci zanim udacie się do kancelarii stacjonarnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne poczytać nie zaszkodzi, ale niestety prawo jest na tyle skomplikowane, że czasami bez pomocy dobrego adwokata się nie da. A im szybciej powierzysz sprawy sprawdzonej kancelarii, tym lepiej dla Ciebie. Mi ostatnio w dochodzeniu swoich praw przed sądem pracy pomogła pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Bardzo rzetelna, kompetentna i rzeczowa. Co ważne do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem a do klienta z empatią. Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, karnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy