FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emil34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kierować się jakimiś inspiracjami, które nam się podobają i pasują do naszej stylistyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe aranżacje znajdziecie tutaj
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Sob Paź 10, 2020 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sobie przemyśleć zaaranżowanie każdej przestrzeni. Ja mam teraz do zaaranżowania kuchnię, która jak wiadomo musi być dobrze przemyślana, szczególnie że nie jest ogromna. Szczerze przyznam, że pomysłu szukałam w sieci. Przeglądałam różne strony i tutaj http://www.okuchniach.pl/jak-wybrac-odpowiednie-szafki-do-kuchni/ natrafiłam na świetny artykuł poradnikowy. Zawiera on mnóstwo cennych porad i wskazówek które warto wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wybór dobrej jakości okien oraz drzwi do domu w Poznaniu to zdecydowanie współpraca z firmą Domega. Profesjonalni specjaliści, dobry zakres cenowy i rzeczowe podejście do klienta. Tak jak być powinno, zmieściliśmy się w budżecie i efekt końcowy ostatecznie spełnia w pełni nasze wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bombero
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Osobiście uwielbiam kompozycje kwiatowe Smile Ostatnio goszczą we wszystkich moich pomieszczeniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hunter60
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podoba mi się styl minimalistyczny i elementy drewniane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za profesjonalną firmą, która zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://akint.pl/projektowanie-i-aranzacje-wnetrz/ Jest to sprawdzona firma z Warszawy z usług, której sama korzystałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinneczkaaa1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji wnętrz warto przejrzeć jakieś nowoczesne inspiracje. Teraz najnowszy krzyk mody to szklane powierzchnie. Wynalazłam ostatnio fajną stronę z przeszklona balustradą http://www.panszklarz.net.pl/balustrady-szklane/. Taka szklana balustrada będzie dobrym rozwiązaniem zarówno przy schodach jak i przy balkonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku łóżek do pokoju swoich dzieciaków, to na pewno warto sprawdzić ofertę sklepu https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe w którym zdecydowanie nie brakuje świetnych propozycji w różnych rozmiarach i jednocześnie naprawdę przystępnych cenach. Pozdrawiam serdecznie i daj znać jak już się zdecydujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padberg.samara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich portali korzystacie odnośnie aranżacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o specjalnym zegarze, coś w tym stylu: https://steelove.pl/produkt/zegar-orzech-wloski/ ? Smile Mi się bardzo spodobał i zastanawiam się jak będzie pasował do gabinetu? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aqform
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieszkaniu powinno być przede wszystkim jasno. Dlatego ja stawiam na oświetlenie ledowe i lampy piszące.
_________________
kinkiet aqform
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ogólnie coś w kwestii aranżacji wnętrz macie już wybrane? Bo wydaje mi się, że akurat tutaj jest możliwość, aby wiele zdziałać. Ja jako fanka nowoczesnych rozwiązań na stronie http://www.galameble.com/meble-modulowe/ trafiłam na coś takiego, jak meble modułowe. Oczywiście temat dotyczy salonu i kompletu wypoczynkowego - warto wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mieszkoprzybylski
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 42

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii wyposażenia wnętrz warto zainwestować również w ciekawy wystrój. Jeżeli potrzebujecie ciekawych rozwiązań na ściany w postaci obrazów czy zegarów to polecam https://www.arttor.pl/. Posiadają fajną i bogatą ofertę, z której często korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 7 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy