FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia1994
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może jakieś inne propozycje? Koniecznie dajcie znać.
_________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam inna propozycję Smile Jeśli chcesz zmienić sposób odżywiania i przejść na dietę to mogę Ci polecić swoje soki Very Happy przejście na detoks sokowy czyli picie przez 5 dni tylko soków a potem wejście w diete niskokaloryczną przynosi fajne efekty. Poczytaj na blogu: https://www.nuja.pl/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzechu81311
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zauważyłem to bardzo dużo osób stosuje diete pudełkową. Na stronie https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/zielona-gora możecie znaleźć firmę, która oferuje właśnie diete pudełkową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dadzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 116

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcąc przejść na dietę postawiłam na catering fitcat https://fitcat.pl/ , bo nie miałam już wcześniej zbyt czasu na gotowanie, a co dopiero na specyficzne. Tutaj mam dobre jedzenie w diecie slim, które dopełniam treningami rowerowymi i efekty widać powoli. Całość w dobrej cenie, więc póki co mam w planach tak do końca roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bara66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli intryguje Ciebie ten wątek to zdecydowanie przeczytaj ten tekst. Mam nadzieję, iż doczytasz tu wszystkie najistotniejsze zagwozdki. Kliknij w ten link - http://do-kuchni.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest to, by z rozwagą dobierać odpowiednie produkty pod kątem Waszego trybu życia i potrzeb Waszego organizmu.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc zrzucić zbędne kilogramy warto przejść na dietę detox, dzięki której w kontrolowany sposób usuniesz z organizmu wszelkie toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Ja zmówiłam tutaj: https://afterfit-catering.pl/dieta-detox . Posiłki są smaczne, zróżnicowane i mam pewność, że dieta jest odpowiednio zbilansowana i bezpieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta to dobre jedzenie. A jak dobre jedzenie to polecam catering Margaret z Wrocławia. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wprowadzić do codziennej diety odpowiednie suplementy i odżywki takie jak te https://7-nutrition.com/ które wzmocnią nasz organizm - nasz układ nerwowy, mięśnie i metabolizm. Sa dedykowane nie tylko dla sportowców ale dla każdego z nas - w celu uzupełniania niedoborów w organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punisher55
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2020
Posty: 44

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojcu, który przewlekle choruje kupuję często drinki fresubin, na pewno w dozie można je kupić, fajna sprawa żeby uzupełnić dietę w białka, witaminy, błonnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja walczę z niezdrowymi zapychaczami, koleżanka mi poleciła shaki fitMe. Kupiłem na wyprobowanei truskawkowy, super opcja. Najlepsze jest to że można je naprawdę szybko zrobić minuta i mam zbilansowany zdrowy posiłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem ciekawej opcji cateringu dietetycznego? Ja osobiście zdecydowałam się na wersję Classic Fit od SportFoodBox, bo uprawiam dość dużo sportu. Posiłki są dobrze zbilansowane na cały dzień i policzone pod względem wartości odżywczych i kalorii. Do tego menu na cały tydzień jest inne o czym przekonacie sie zaglądając na - https://sportfoodbox.pl/diet/classic-fit-2/ zdecydowanie polecam w nowym roku i życze sukcesów w utracie wagi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama byłam na wielu dietach, starałam się odchudzać na własna rękę i w sumie tym sobie zaszkodziłam. Na szczęście natknęłam się na program komputerowy DrDietman https://www.poprawianieodzywiania.pl/komputerowy-program-dietetyczny/. Tam dostałam spersonalizowany plan zdrowego odżywiania, który został opracowany przez dietetyka, wszystko całkowicie profesjonalnie. Ten plan i wszystkie porady, jakie dostałam, były bardzo skuteczne, schudłam dużo i dalej chudnę, przy tym czuję się dobrze, jestem najedzona, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GRUFATNOWSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja nie stosuję żadnej konkretnej diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Sob Lut 13, 2021 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie, nie mam żadnej konkretnej diety. Jednak faktem jest to, że staram się dobrze i zdrowo odżywiać. Wiadomo, że zdrowa żywność nie jest tania a zawsze nam coś zostanie. Nie zawsze da się kupić produkty tak, że wykorzystamy je jednorazowo. Dlatego postanowiła poszukać jakiegoś rozwiązania, dzięki któremu produkty które zostały jak najdłużej pozostaną świeże. Jak się okazało świetnie w tym sprawdzają się pojemniki próżniowe . Jestem bardzo zadowolona z ich zakupu i są one u mnie w codziennym użyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 14 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy