FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wieczór panieński - pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak był wieczór panieński mojej przyjaciółki to od razu wybrałyśmy się do klubu https://rasputinclub.pl/ . Mieszkamy niedaleko Rzeszowa, także nie miałyśmy problemu żeby się tam dostać, a już nie raz słyszałyśmy że są tam świetne imprezy, no i teraz już na spokojnie możemy to potwierdzić, miejsce jest ekstra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam to nieszczęsne zadanie, aby zorganizować wieczór panieński dla przyjaciółki i nie wiem jak się za to zabrać.W pierwszej kolejności to chyba znajdę klub na wieczór panieński kraków gdzie oferują też katering i alkohol, żebym nie musiała znowu tych usług gdzieś osobno zamawiać. Wolałabym tego nie schrzanić, bo taki wieczór ma się tylko raz w życiu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wyjazd do Hotel SPA na Mazowszu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibi napisał:
Co do prezentu na panieński to może jakiś gadżet erotyczny? Klasycznym wyborem będzie jakiś wibrator, ale oferta zabawek erotycznych jest teraz tak duża, że bez problemu znajdziesz też coś innego.

mam sprawdzona firmę wibratorów do polecenia. nazywa się smile makers i rzeczywiście wywołuje uśmiech na twarzy Very Happy jest bardzo delikatny i subtelny a nie wulgarny jak większość: https://horex.pl/smile_makers.html
kupowałyśmy psiapsi na panieński a potem sobie też kupiłam za jakiś czas bo mówiła że jest super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://ulalachef.com/prywatny-kucharz-blog/niezapomniane-atrakcje-na-wieczor-panienski-w-domu już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji i wskazówek na temat organizacji wieczoru panieńskiego. Myślę, że warto sobie tam zerknąć. Można się bowiem sporo dowiedzieć i przede wszystkim o niczym nie zapomnieć. To ma być wyjątkowy czas!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cleo48
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno chciałabym najpierw udać się do kina lub teatru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tutaj https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ warto sobie zerknąć. Niewątpliwie znajdziecie tam ciekawą propozycję, jeśli chodzi o organizację wieczoru panieńskiego. Jest tam oryginalny pomysł, który myślę, że wam się spodoba. Trzeba przede wszystkim trafić w gust panny młodej. To jest podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nas udało się na wieczór Panieński pojechać do Trójmiasta, a hotel zarezerwowałyśmy sobie bez problemu poprzez stronę https://turystyczny-system.pl/hotele,szukaj/ według nas jest najlepsza, na jaką trafiłyśmy. Jak zastanawiacie się nad rezerwacją, to tylko u nich na stronie, wszystko poszło szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ostatnio zastanawiałem się jakie atrakcje powinienem zapewnić na wieczór kawalerski dla mojej siostry. Kolega poradził mi, abym rozważył usługi takie jak striptizer Świebodzin od https://www.tancerzerotyczny.pl/striptizer-zielona-gora-nowa-sol-swiebodzin-gorzow-wielkopolski/ Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozrywkę, więc może warto się nad tym zastanowić. Dajcie znać, co na ten temat uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś wieczór spa, albo masaże? Zerknijcie sobie na stronę https://perfectlook.clinic może u nich coś wybierzecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vopame3087
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Sob Lut 18, 2023 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostszy sposób to zaproszenie tancerza erotycznego z Katowic, np. https://niegrzeczni.net/miasta/striptiz-katowice/ który doskonale wie co zrobić, aby impreza była w pełni udana. Moje koleżanki bardzo często z tego korzystają i są bardzo zadowolone Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 7:49 am    Temat postu: Recommended Reading For Best Mastiff Dog Advice Odpowiedz z cytatem

In response to the lady asking about Spanish mastiff breed best info, mastiffs and more, dane mastiff, million dollar tibetan mastiff, American Mastiff breed best tips, best family mastiff, I highly recommend this discover more here for recommended mastiff breed advice or 6 month old mastiff, tibetan mastiff tibetan mastiff, blue mastiff, big mastiff, Caucasian Mastiff breed link, tibetan mastiff breeders, as well as this he said for recommended mastiff breed site and don't forget 3 month old english mastiff, bullmastiff breed best tips, look at the Pyrenean Mastiff, try this English mastiff breed, gross mastiff meme, why do dogs have saggy skin tips, as well as this description for top mastiff dog blog on top of helpful site about best mastiff breeds, pictures of american mastiff, read reviews of Dogo Argentino breed, discover more Korean Mastiff Dosa Mastiff, different mastiff dogs, english mastiff 4 months old, alongside all this on bing for updated mastiff breed link cane corso mixed with english mastiff, spanish mastiff puppies for sale near me, mastiff mix boxer, mastiff black, pit mastiff puppy, great mastiff puppy, on top of this official statement for best mastiff dog site and don't forget mastiff exercise home page, Perro de Presa Canario Canary Mastiff link, giant tibetan mastiff, look at the Dogo Argentino breed, Boerboel South African Mastiff breed site, is pacing a sign of anxiety, not to mention super fast reply for top rated mastiff breed advice which is also worth a look. I also suggest this resources for excellent mastiff breed advice not to mention pyrenean mastiff price, red tibetan mastiff puppy for sale, are bullmastiff good guard dogs, best mastiff breeds great tips, dog breeds with extra skin, english mastif, on top of this get more information for new mastiff dog advice and don't forget white bull mastiff, show me a mastiff dog, mastiff story viewer see tips, gray bull mastiff, can crating a dog stunt growth, strong dog breeds, on top of a fantastic read for recommended mastiff breed info and don't forget Boerboel South African Mastiff breed best advice, georgian mastiff, look at the Dogo Argentino breed, Korean Mastiff Dosa Mastiff great tips, Tosa Inu Japanese Mastiff home page, breeds of mastiff, which is also great. Finally, have a look at this related site for best mastiff breed advice with Caucasian Mastiff breed facts, mastiff ridgeback puppies, pyrenean mastiff puppies for sale, italian neapolitan mastiff, argentinian mastif, blue tibetan mastiff, for good measure. Check more @ Article Source For Good Mastiff Dog Tips 38_690e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
vopame3087
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto Mar 14, 2023 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz Tańczy jest profesjonalnym tancerzem, który swoją pasją i umiejętnościami zaraża innych. Z pewnością sprawi wiele radości i zabawy na wieczorze panieńskim w Rzeszowie. Jego talent, charyzma i energiczny styl tańca na pewno będą niezapomnianym elementem tego wyjątkowego wydarzenia. Dlatego świetnie sprawdzi się jako striptizer Rzeszów https://www.mateusztanczy.pl/striptizer-rzeszow/ Polecam skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2023 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bierzecie pod uwagę na przykład wieczór w salonie spa? Ja myślę, że warto się zorientować jak to wygląda na przykład w https://perfectlook.clinic bo do nich mam zaufanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 10:25 pm    Temat postu: Useful Product Guide Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy