FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki billboard reklamowy przykuwa Waszą uwagę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majserkowicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 10:34 pm    Temat postu: Jaki billboard reklamowy przykuwa Waszą uwagę? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile Ostatnio chciałem rozreklamować swoją firmę i wpadło mi do głowy, że niegłupim pomysłem byłaby inwestycja w billboardy reklamowe. A co wy o tym myślicie? Przykuwają waszą uwagę reklamy na billboardach? Kierowaliście się kiedyś wyborem firmy czy produktu właśnie na podstawie tego co zobaczyliście na reklamie? Co waszym zdaniem najlepiej przykuwa uwagę i powinno się znaleźć na każdym billboardzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marijo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie reklama billboardowa dziala tylko w przypadku znanych juz mi marek. Co przykuwa moją uwagę? przede wszystkim interesujace, estetyczne zdjecie oraz chwytliwe haslo (moze obyc sie i bez niego). mimo wszystko wydaje mi sie,ze billboardy obecnie nie sa juz tak skuteczna forma reklamy. konsumenci stali sie bardziej wybredni i nie tak latwo ich do siebie przekonac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byledopiatku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mnie bilboardy działają jedynie wtedy gdy mają ciekawą grafikę lub stoją w odpowiednim miejscu Smile często przy przejściu dla pieszych gdy stoję na światłach przyglądam się okolicznych billboardom, także dobre umiejscowienie to podstawa Smile potem powinieneś pomyśleć o jakiejś firmie zajmującej się grafiką, żeby przygotowała ciekawy projekt i hasło Smile

Ostatnio zmieniony przez byledopiatku dnia Wto Kwi 07, 2015 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flimosek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie idź tą drogą! Te wszędobylskie billboardy chyba prędzej zniechęcą kogoś do zrobienia zakupów, bądź skorzystania z usług, niż napędzą klientów. ZDecydowanie lepiej poświęcić te pieniądze na zbadanie rynku i dotarcie do klientów droga internetową. Oczywiście wszystko zależy od branży, jednak dzisiaj prawdziwe reklamowe życie toczy się w internecie. Reklama outdoorowa przechodzi kryzys.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MAT
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł i atrakcyjna grafika - tym zwrócisz uwagę.
Coś co zaciekawi spowoduje pozytywne skojarzenia.
Zastanów się na które billboardy sam zwracasz uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bilbordy to kiepski pomysł na promowanie firmy. Mało kto zwraca na nie uwagę. Teraz lepiej promowac się w internecie. Załóż stronę internetową i profil na fb. Pomyśl o pozycjonowaniu - mozesz to zlecić m.in tej firmie http://seofabryka.pl/ mają w ofercie pozycjonowanie na abonament i płatne za efekt. Poza tym możesz wykupić kampanię adwords i jakieś bannery reklamowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilbordy reklamowe są duże i widoczne, mają wysoką oglądalność. Czy możecie polecić profesjonalną firmę, która posiada w swojej ofercie takie bilbordy? Niedawno znalazłam w Internecie firmę Mag-Dal. Oferta na stronie https://magdal.pl/oferta/tablice-reklamowe/tablice-wolnostojace/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego lepiej to zlecić profesjonalistom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1126

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jakoś nad tym się za bardzo nie zastanawiałem, ale za to jestem zdania, że bardzo fajną opcją mogą być przecież gadżety reklamowe turystyczne. Zdecydowanie fajnie o nich napisano w https://www.caprea.com.pl/gadzety-reklamowe-turystyczne/ i ja jestem zdania, że takie kwestie zdecydowanie dobrze jest znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 6:46 pm    Temat postu: Excellent Swinging Lifestyle Tips Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 5:43 pm    Temat postu: New Product Info Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 11:23 pm    Temat postu: Excellent Product Blog Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
reklamawinternecie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2024
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 28, 2024 9:00 am    Temat postu: Re: Jaki billboard reklamowy przykuwa Waszą uwagę? Odpowiedz z cytatem

skontaktuj się z tą firmą https://www.reklamawinternecie.wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy