FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Restauracja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 10:22 am    Temat postu: Restauracja Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chce się wam gotować, albo po prostu lubicie jadać na mieście to polecam Instalacje Art Bistro kawiarnia lunch restauracja w Warszawie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
khermann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ciężko będzie skorzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swindler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się na mały urlop i chcę za wczasu zorganizować pewne rzeczy. Ostatnio orientowałam się na temat dobrej restauracji w Legnicy https://hotelbrowarlegnicki.pl/blog/4/gdzie-dobrze-zjesc-w-legnicy i trafiłam na jedną o dobrych opiniach. Może ktoś korzystał z usług tego miejsca? Atutem jest to, że można tam wypić piwo sporządzane na miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nizel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę polecić restaurację w hotelu Alpin w Szczyrku https://www.hotel-alpin.pl/restauracja-szczyrk - piękne miejsce, wyśmienite jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 762

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo podróżuje, ponieważ lubie odkrywać nowe miejsca i smaki w kuchni. Jedną z moich ulubionych kuchni jest kuchnia japońska, dlatego dość często odwiedzam restaurację https://www.warszawa.sushiworld.pl/ . Jest to świetne miejsce na spotkania towarzyskie oraz biznesowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co realnie moglibyście zdziałać w tym aspekcie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra jeśli chodzi o restaurację to wiadomo, że szukamy takiej w której można smacznie i niedrogo zjeść. A że w stolicy takich miejsc nie brakuje to tym trudniej jest jakąś wybrać. I tak znajomi zabrali nas do Restauracji Akademia w której to miałam okazję skosztować pysznych dań kuchni tradycyjnej lecz z nutką nowoczesności. Muszę powiedzieć, że od teraz mam już swoją ulubioną restaurację z domowym jedzeniem wybraną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli poszukujecie dobrej i sprawdzonej restauracji na terenie Warszawy, w której będziecie mogli zjeść przepyszny, rodzinny obiad, to ja od siebie polecam wam zajrzeć do restauracji Wieniawa. Możecie tam znaleźć naprawdę bardzo ciekawe pozycje w menu, a dodatkowo od środy do niedzieli możecie obserwować jak szef kuchni przygotowuje na żywo wasze posiłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubicie kuchnię włoską to w Warszawie jest restauracja Szkutnia, w której można liczyć na rewelacyjną pizzę czy też makarony. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie - jedzenie jest świetne, obsługa miła, a klimat lokalu przyjemny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lavern.bins
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a akurat tak się składa, że właśnie mam ochotę na pizzę. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię restauracje U Wieniawy, jest to fajne i co najważniejsze smaczne miejsce. Ogólnie dość często u nich jadam i powiem szczerze, że jest to najlepsza kuchnia Polska jaką miałem okazje kosztować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 231

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wam polecić Podlaska kuchnia Białystok to świetna restauracja, która mieście się w samym centrum Białegostoku. Myślę, że powinniście wybrać się na obiad czy kolację do tej restauracji. Serwują smaczne zdrowe posiłki. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka restauracja turecka? Szukam miejsca, w którym gotują w oparciu o tradycyjne turecko-osmańskie przepisy. Ostatnio znalazłam w Internecie Osmania Grill &Mezze. Czy ktoś z was był w tym miejscu i może podzielić się opinią? https://www.osmania.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 571

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś w Warszawie i masz ochotę na wyjątkową kulinarną podróż, to Bursztynowa Bistro https://www.bursztynowabistro.pl/ jest miejscem, które zaskoczy Cię smakiem i atmosferą. Byłam nie raz w tej restauracji i zawsze wychodzę z niej zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 284

PostWysłany: Czw Lut 22, 2024 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Ja potrzebuję kupić wyposażenie. Chwilowo oglądam krzesła do kawiarni i trafiłam na stronę https://www.ulicamotylkowa.pl/krzesla-do-kawiarni-wiecej-niz-zwykly-mebel/ która dała mi trochę inny zarys na ten temat. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy