FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hospicyjna opieka domowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benek99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 139
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 1:11 am    Temat postu: Hospicyjna opieka domowa Odpowiedz z cytatem

Hejka! Tak jak w temacie. Poszukuję sprawdzonych informacji na temat hospicyjnej opieki domowej. Wiecie coś na ten temat? Wczoraj moja siostra poleciła mi ten tekst https://damy-rade.info/opieka-w-domu-2/jak-opiekowac-sie-osoba-przewlekle-chora-w-domu/system-opieki-w-polsce/hospicyjna-opieka-domowa-oraz-hospicja-stacjonarne . Warto skorzystać z tych informacji? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
_________________
Naprawdę byłoby szkoda napchać polską gęś niemiecką karmą do tego stopnia, że padnie na niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie potrafiła oddać bliskiej mi osoby do domu seniora. Sama opiekuję się babcią i wiem, że mam wszystko pod kontrolą. Jak nie ma apetytu to kupuję dla niej nutridrinki Fresubin w aptece DOZ. Bardzo jej zasmakowały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życie niestety nie jest jedynie białe lub czarne. Sytuacje bywają na tyle różne, że niektóre schorzenia nie nadają się na opiekę domową. Również wolałabym aby w przyszłości moi bliscy mogli pozostać do końca swoich dni w domu, który kochają. Dopóki jest możliwość to można skorzystać z opieki domowej w Warszawie https://careexperts.pl/ Jeśli jednak nie podołamy, być może trzeba będzie skorzystać z domu opieki Józefina bądź Willa Wiosenna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy