FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
apartament nad morzem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzelak123
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 5:53 am    Temat postu: apartament nad morzem Odpowiedz z cytatem

Witam! chce zainwestować trochę pieniędzy w nieruchomości. Czy ktoś może polecić dobrego pośrednika, który może zaoferować piękne apartamenty nad morzem na sprzedaż. ? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jarrell50
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Rogowo

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje w nadmorskie nieruchomości potrafią być bardzo opłacalne. Świetna lokalizacja spowoduje, że wiele osób będzie chciało wynająć mieszkanie w sezonie wakacyjnym, a to nam przyniesie namacalne korzyści.
_________________
Inwestycje nadmorskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria_gus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to bardzo dobry czas, aby zainwestować w nieruchomość klasy premium, właśnie nad morzem. Turystyka w Polsce intensywnie się rozwija, a nasz wybrzeże ma głównie do zaoferowania kwatery z lat 90. Smile
_________________
https://korter.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ciekawe ale ja mam już upatrzone mieszkanie z widokiem na morze na osiedlu Modern Tower, to jest idealne mieszkanie inwestycyjne, na takich zawsze się najwięcej zarabia a co ważne nie jest droższe niż inne mieszkania w Trójmieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartamenty? To raczej droga sprawa, jak mi się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie, są też takie w cenie mieszkań ale mnie interesowało mieszkanie w jeszcze niższej cenie a takie znajdziesz między innymi na Jasieniu, więc kupiłam mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy przy Kartuskiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cormier.melvina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2022 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat, widać, że turystyka się rozwija, ale zauważyłam, że większość z was kupuje raczej pojedyncze apartamenty, a mnie interesują racze nowoczesne obiekty turystyczne , najlepiej modułowe, tego typu: https://cubeeco.pl/ . Czy ktoś z was zastanawiał się nad taką formą inwestycji? Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Chętnie posłucham wszystkich cennych wskazówek! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 234

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie na stronę apartamenty na sprzedaż Kołobrzeg jeśli chcecie kupić mieszkanie nad morzem to koniecznie zapoznajcie się z taką ofertą. To nowoczesna inwestycja warto się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annalise.schamberger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 3:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o inwestycje w kurortach, to myślę, że najlepsza firma to Vacation Investments. Na stronie internetowej https://vacationinvestments.pl/apartamenty-inwestycyjne/ możesz przeczytać o ich ofercie związanej z nieruchomościami. Obsługują oni między innymi inwestycje, takie jak Baltic Wave oraz Wyspa Solna. O ich doświadczeniu świadczy to, że ich transakcje dotyczące zbycia lokali w tych inwestycjach w 2021 roku zostały zawarte na kwotę ponad 120 mln zł. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciajasmine
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 1:50 pm    Temat postu: Re: apartament nad morzem Odpowiedz z cytatem

https://www.fieldengineer.com/blogs/vars-defeat-downturn-hire-on-demand
_________________
At Field Engineer, we understand the impact of recessions on VARs and integrators, and we provide a hire on-demand service.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nich się odezwij https://marshallre.pl/ . Firma, która profesjonalnie zajmuje się apartamentami inwestycyjnymi. Usługi świadczą kompleksowo więc pomogą nie tylko w wyborze samego apartamentu, ale także w jego aranżacji czy usłudze najmu. Ponadto oferują pomoc w pozyskaniu finansowania bankowego. Myślę, że na takiej inwestycji można tylko zyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy