FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
biura nieruchomości Wrocław
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KazimieraR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 3:37 pm    Temat postu: biura nieruchomości Wrocław Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałabym zapytać o opinię na temat biura nieruchomości
Verso, które znajduje się we Wrocławiu.
Slyszałam kilka pozytywnych opini i chciałabym się upewnić zanim skorzytsam z ich usług. Jeśli ktoś miał styczność z Verso będę wdzięczna za opinię.
Kazimiera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verso czy Verson, bo inna nazwa jest w tekście, a inna w podlinkowaniu Smile Niestety, nie znam, jedyne wrocławskie biuro nieruchomości, z jakim miałam do czynienia to Europa Nieruchomości. Jeśli jednak zależy Ci na opinii dotyczącej konkretnego pośrednika, to najlepiej nie pytaj, tylko poszukaj już istniejących opinii w sieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boczek952
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sob Maj 25, 2013 4:02 pm    Temat postu: Piękne mieszkania we Wrocławiu i okolicach Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić stronę internetową z mieszkaniami We Wrocławiu i okolicach . Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie Mieszkaniawroc.pl - Nieruchomości Dla Ciebie z bazą ogłoszeń z nieruchomościami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sro Maj 29, 2013 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety nie znam tego biura nieruchomości, więc nie mogę wystawić opinii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wynajembezryzyka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 29, 2013 4:40 pm    Temat postu: Wynajem bez ryzyka Odpowiedz z cytatem

Witam, jeżeli ktoś boryka się z problemem wynajęcia swojego mieszkania, wyjeżdża za granicę i chce spokojnie i bezpiecznie wynajmować lokal to zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zarządzanie najmem lub dzierżawa mieszkań. Poszukujemy najemcę, spisujemy bezpieczną umowę najmu oraz dokumenty towarzyszące, rozliczamy rachunki do wspólnoty i dostawców mediów, w razie potrzeby wysyłamy monity i noty odsetkowe, odbieramy mieszkanie w stanie niepogorszonym. Świadczymy również usługi windykacyjne od nierzetelnych najemców, rozliczenia podatkowe i prace remontowe. Miasta w jakich prowadzimy działalność: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Opole oraz od niedawna również w Katowicach.

Kontakt telefoniczny: 693 688 973.
http://wynajembezryzyka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
a-dyszlewski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 12:26 pm    Temat postu: Investdom Odpowiedz z cytatem

Ja znam jeno biuro, lecz polecam. Jest to biuro godne zaufania, bardzo sympatyczni pracownicy biura. Pokazał nam w ciągu tygodnia wiele mieszkań, w końcu jedno wybraliśmy.
http://www.investdom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie biur nieruchomości z Wrocławia i opinii na ich temat to powinniście odwiedzić tą stronę internetową http://www.firmy.net/biura-nieruchomosci,krakow.html
Znajdziecie tam biura zajmujące się kupnem i sprzedażą nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego. Dobrym drogowskazem będą opinie i referencje wystawione przez firmy i osoby które korzystały z ich usług. Jeżeli sami korzystaliście z usług jednego z biur na liście to warto dodać opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafał
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze polecam. Po prostu profesjonalne biuro, lubię takie i dzięki nim mam mieskanie w tym momencie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek75
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 9:00 am    Temat postu: Re: biura nieruchomości Wrocław Odpowiedz z cytatem

KazimieraR napisał:
Witam,
Chciałabym zapytać o opinię na temat biura nieruchomości
Verso, które znajduje się we Wrocławiu.
Slyszałam kilka pozytywnych opini i chciałabym się upewnić zanim skorzytsam z ich usług. Jeśli ktoś miał styczność z Verso będę wdzięczna za opinię.
Kazimiera


Ja mogę polecić zdecydowanie. Nie miałem kompletnie żadnych zastrzeżeń, gdy sprzedawałem mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana a czy koniecznie musisz korzystać z tego biura nieruchomości? Sama odradzam kupowanie mieszkania w ten sposób ponieważ będziesz musiała zapłacić bardzo wysoką prowizję właśnie dla biura.
Rozumiem,że szukasz mieszkanka średniej wielkości we Wrocławiu. Nie lepiej jest samemu rozejrzeć się za nowym mieszkaniem z rynku pierwotnego?
Tutaj na przykład na targach nieruchomości:
http://targimieszkaniowe.net/mieszkania-dwupokojowe-wroclaw/
masz zestawienie wszystkich dwupokojowych mieszkanek jakie obecnie są tam realizowane.
Ceny praktycznie nie różnią się od cen mieszkań z rynku wtórnego a możesz skorzystać dodatkowo z programu MDM jeśli się na niego łapiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie lepiej poszukać czegoś na własną ręke? Bo mi wydaje się że tak jest dużo taniej. We Wrocławiu chyba najbardziej podoba mi sie to nowe osiedle Ołtaszyn. Moja znajoma z rodzina chyba się tam przeprowadzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aguska_ch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie do końca wiecie czego szukacie startujecie do Gross nieruchomości we Wrocku. Miałam tylko kilka wytycznych dotyczących lokalizacji, liczby pokoi, opowiedziałam im co lubie i proszę! Mieszkania, które mi proponowali wszystkie mi się podobały! Było w czym wybierać. A z prowizja tez mi się udało, bo wynegocjowali dla mnie fajny rabat i prowizja była jakby w cenie nieruchomości. Niesamowite wam powiem. Jak jesteście w podobnej sytuacji to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojciech11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rogera napisał:
A to nie lepiej poszukać czegoś na własną ręke? Bo mi wydaje się że tak jest dużo taniej. We Wrocławiu chyba najbardziej podoba mi sie to nowe osiedle Ołtaszyn. Moja znajoma z rodzina chyba się tam przeprowadzi.


Niby lepiej bo trochę taniej, ale jednak dobry pośrednik załatwi większość formnalności, na które ja po po prostu nie mam czasu. Tak jak ktoś powyżej, mogę polecić własnie Verso Nieruchomości. Polecił mi znajomy i teraz ja mogę spokojnie polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga332
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 4:06 pm    Temat postu: Biuro nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Szukałam też jakiś czas temu mieszkania dla siebie i przyznaje , że to nie łatwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wani1a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, warto mieć namiar na dobre biuro
_________________
kredyt hipoteczny wrocław
wycena nieruchomości wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy