FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakość mieszkań deweloperskich
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak zalecałbym zakup i remont mieszkania z rynku wtórnego. Można naprawdę zaoszczędzić sporo pieniędzy
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak potrzebuejcie do waszej pracownicy mieszkań na przykład z Ukrainy to warto zainwestować dodatkowo w mieszkania tego tpyu http://neshome.pl tanio i konkretnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel5734
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 33

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 8:38 pm    Temat postu: Re: Jakość mieszkań deweloperskich Odpowiedz z cytatem

cziker napisał:
Jakie macie przemyślenia związane z tym odnośnie jakości mieszkań oddawanych przez deweloperów? Niestety, nie ma co oczekiwać wysokiej jakości, jeśli deweloperzy robią wszystko, by tylko jak najwięcej zarobić a jak najmniej stracić...


Jakość wykonania mieszkania trzeba sprawdzić podczas odbioru technicznego mieszkania. Pomoże w tym inżynier specjalista, wyposażony w narzędzia przewidziane w Polskich Normach. Pomóc może w tym specjalista z firmy Fachowy Odbiór Mieszkania www.fachowyodbiormieszkania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel5734
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 33

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 6:35 am    Temat postu: Re: Jakość mieszkań deweloperskich Odpowiedz z cytatem

mirella22 napisał:
cziker napisał:
Jakie macie przemyślenia związane z tym odnośnie jakości mieszkań oddawanych przez deweloperów? Niestety, nie ma co oczekiwać wysokiej jakości, jeśli deweloperzy robią wszystko, by tylko jak najwięcej zarobić a jak najmniej stracić...


No bo to trzeba odpowiednio wcześniej sprawdzić - wiele osób podejmuje decyzję pochopnie, a potem twierdzą, że deweloper "był zły". Jest wielu deweloperów oferujących super mieszkania. Moja siostra kupowała mieszkanie w Rzeszowie z oferty Szklanych Tarasów http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania.html i jest ze wszystkiego zadowolona. A wybór mieszkań mają ogromny. Solidnie wykończone i to naprawdę gołym okiem widać.
Zresztą na pewno w każdym mieście jest taki dobry deweloper, gdzie kupicie naprawdę super mieszkania. Warto najpierw dobrze sprawdzić poszczególne oferty.


Zgadzam się z tą opinią, trzeba sprawdzić. Sprawdzić wcześniej, ale i później też. Najlepiej sprawdzić mieszkanie z inspektorem z firmy Fachowy Odbiór Mieszkania www.fachowyodbiormieszkania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
travis.hammes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno standard takich mieszkań jest wysoki, jednak trzeba to wcześniej dokładnie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da się ukryć że nowe mieszkania są lepsze ale nie musisz takiego mieszkania odbierać w stanie deweloperski, jeśli kupisz ne np od atala możesz dopłacić też do wykończenia pod klucz i odbierasz już gotowe do zamieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pokiantek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile osób tyle opinii. Można znaleźć ciekawe inwestycje zarówno na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Nie należy się zamykać na nieruchomości zarówno z pierwszej opcji, jak i z drugiej. Jednak warto się najpierw solidnie rozejrzeć za tym właściwym. Można to zrobić na przykład za pomocą wyszukiwarki mieszkań z rynku pierwotnego na http://villare.pl/
_________________
Nowe mieszkania Białystok rynek pierwotny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to jest bo chcę kupić dopiero swoje pierwsze mieszkanie w Gdańsku. Wygląda na to że znalazłem odpowiednie bo osiedle które buduje Invest Pel na Jasieniu bardzo mi się spodobało, jest fajnie zaprojektowane, bez barier architektonicznych, będzie tam strefa relaksu na dachu dla mieszkańców co też uważam jest świetnym pomysłem no i cena mi odpowiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siny84
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, mam wrażenie że deweloperzy dzisiaj lecą już tylko na ilość a nie jakość ale to też na pewno żadna reguła i są i tacy którzy wykonują wszystko w wysokim standardzie. Na pewno przez cały okres jeśli jest tylko taka możliwość. warto doglądać budowy na każdym etapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Indu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie z tym bywa niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilsawaryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie to bywa z deweloperami, zależy, na jakiego trafisz. Chyba nie ma takiego, który nie zostawiłby po sobie choć jednej usterki, wady. Sprawdzając mieszkanie, musimy mimo wszystko wiedzieć, na jakie odchyłki może sobie pozwolić deweloper.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupujesz mieszkanie od sprawdzonego dewelopera, takiego, który na rynku funkcjonuje od wielu lat, to nie masz się czego obawiać. Zawsze możesz popytać mieszkańców danego osiedla (klientów) Smile W Krakowie można zaufać na pewno Frontonowi, wszak to najstarszy deweloper.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie. Ja bym zdecydowanie wolała rynek wtórny i remont we własnym zakresie, jednak jeśli miałby to być sprawdzony deweloper, a cena ostatecznie wyszłaby podobna, to czemu nie.
_________________
Człowiek jest sumą sprzeczności.
https://megaprzeprowadzki.pl/likwidacja-oproznianie-mieszkan-piwnic-strychow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karmazynowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 71

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat znalazł bardzo interesujaca inwestycje u dewelopera http://pres.com.pl/ w Toruniu ,wybrał bardzo ładne miejsce w Parku nad Kanałem dużo zieleni ciekawe miejsce dla rodzin, osob które cenią sobie zdrowy tryb zycia. Już podpisali wstępna umowę ,bo faktycznie inwestycja ciekawie sie zapowiada.

Ostatnio zmieniony przez karmazynowa dnia Pią Kwi 02, 2021 3:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny? Jeśli rozglądasz się właśnie za nową propozycją w kwestiach znalezienia świetnego mieszkania w dobrej lokalizacji jak również cenie. Polecam w takim wypadku postawić na https://nowepoludnie2.pl/ gdzie trafisz na świetne mieszkania w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy