FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
umowa deweloperska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba2403
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 2:50 pm    Temat postu: umowa deweloperska Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym się dowiedzieć od a do z całej procedury uzyskania kredytu. Umówiłem się z doradzcą na wyjaśnienie wszystkich kroków do uzyskania kredytu, wyliczył moją zdolność kredytową itd więc następnie udałem się do dewelopera w celu zarezerwowania mieszkania, oczywiście podpisałem umowę rezerwacyjną co wiązało się z wpłaceniem zaliczki, następna wizyta u doradzcy była taka że dostarczyłem niezbędne dokumenty do dalszej procedury, wymagał jedynie ode mnie zaświadczeń o zarobkach, w sumie wcześniej pomyślałem o tym i z zakładu pracy dostałem dokument taki, opisałem moją sytuację finansową. Zadzwoniłem po miesiącu aby się dowiedzieć na jakim etapie jesteśmy bo niepokoiło mnie to, znajomy ubiegał się o kredyt i wszystkie formalności załatwił 3 tygodnie wcześniej z podpisnaiem umowy deweloperskiej, a ja dziś otrzymałem tą wiadomość to oczywiście wstępna decyzja miesiąc trwała, ostateczna dziś (pozywtyna) więc następny etap to podpisanie umowy deweloperskiej. Podpytałem się jednego znajomego, drugiego jak to wygląda i zupełnie mieli trochę inaczej. Czy przy podpisywaniu umowy deweloperskiej muszę mieć jakiś dokument potwierdzający, że bank udzieli mi kredytu? Doradzca wysłał jedynie sms z pozytywną decyzją i muszę podpisać umowę. Jeżeli podpiszę taką umowę, i rozumiem że przy dostarczeniu innych dokumentów bank nie może odmówić mi już przyznania kredytu? Problem jest taki, że mam pracę polegającą na wyjazdach służbowych, raz lepiej raz gorzej z zarobkami, na łapę jest 2200 lecz są takie miesiące w których wychodzi 4-5. Przy podpisaniu umowy będę musiał udać się do doradzcy aby wybrać jak najkorzystniejsze warunki rozumiem? Na co uważać przy podpisywaniu umowy? Może ktoś wyjaśnić mi abym się wkopał, na coś czego nikt by nie chciał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy