FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupię narożnik z funkcją spania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:38 am    Temat postu: Gdzie kupię narożnik z funkcją spania Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie.

W jakich sklepach polecicie poszukać naroznika z funkcja spania? W dobrej cenie?
_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narozniki takie mozna dostać we wszystkich firmach produkujących meble wypoczynkowe. W zasadzie o wiele trudniej jest znaleźć meble nierozkładane, z uwagi na to, ze większość osób szuka mebli rozkladanych ( które są praktyczne, jeśli ktoś nas odwiedza). Meble nierozkladane są często paradoksalnie droższe, bo mamy do czynienia z meblami designerskimi.

Zerknijcie sobie na stronę Bird Meble
https://birdmeble.pl/narozniki/naroznik-z-funkcja-spania-ecco
Jest to strona producenta mebli wypoczynkowych, można na niej znaleźć meble w o wiele korzystniejszej cenie niż w detalicznych sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać w sklepach internetowych. Ich oferta często jest dużo bardziej rozbudowana aniżeli ta dostępna w sklepach stacjonarnych. Ja w ten sposób znalazłam narożnik z funkcją spania codziennego https://alvako.pl/narozniki-z-duza-powierzchnia-spania-c-1_50.html który idealnie wpasował się w wystrój mojego salonu. Cena bardzo przystępna, a jeśli chodzi o jakość wykonania, to nie mam się do czego przyczepić. Narożnik pięknie się prezentuje i jest bardzo wygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
syble14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka kanapa narożna to mebel wypoczynkowy, który coraz częściej wybierany jest do wnętrz zamiast tradycyjnej sofy. Z pewnością jest bardzo funkcjonalny, idealnie dopasowuje się do problematycznych przestrzeni.
_________________
Narożnik do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aiden63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej odwiedzić kilka salonów z meblami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo, bardzo fajne narożniki rozkładane można znaleźć w ofercie https://fufusofa.pl/nasze-produkty/narozniki-rozkladane/ . Co ważne, w tym przypadku możemy zamówić meble wypoczynkowe, także sofy na niemalże dowolny wymiar. Przy czym cechuje je najwyższa jakość wykonania, jak również fajny design. Jestem pewna, że każdy będzie zadowolony z takiego właśnie zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narożniki możesz kupić w prawię każdym sklepie meblowym. Jeśli szukasz w sieci, to znajdziesz je np. w sklepie https://www.edinos.pl/narozniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki narożnik z funkcją spania kupić można w praktycznie każdym sklepie z meblami. Sam dopiero co złożyłem zamówienie na narożnik szary z funkcją spania i ciekaw jestem, jak się sprawdzi.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, można ale jak kupować to moim zdaniem porządnej jakości, bo wybacz nadal widać w wielu sklepach kiepskie meble a drogie. Ja postawiłam na https://slf24.pl/sofy/narozniki-z-funkcja-spania.html , a konkretnie na novel w kremowym kolorze i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Mam wszystko - jakość, komfort i wygląd i to za całkiem rozsądną kwotę.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1067

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie w dowolnym sklepie meblowym jak sądzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pklocko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyższość fotela wypoczynkowego nad zwykłym tkwi oczywiście w jego funkcjonalności. Siedząc w nim, można zjeść posiłek przy stole, ale też urządzić sobie popołudniową drzemkę. Na zwykłym, wysokim fotelu nie przespalibyśmy spokojnie ani minuty. Fotel, w którym chcemy oddać się zasłużonemu wypoczynkowi, powinien stać na niezbyt wysokich nóżkach i być jak najbardziej rozłożysty – po to, byśmy mogli się w nim usadowić w każdej pozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym długo zastanawiałam. Wybór jest tak duży, że ciężko się zdecydować na konkretny model. Przeglądałam wiele ofert w sklepach stacjonarnych oraz internetowych i znalazłam firmę Wajnert, która posiada takie wyposażenie. Mają bardzo fajne narożniki - https://www.wajnert.pl/meble/narozniki/ które sprawdzą sie w każdym salonie. Z mężem zdecydowaliśmy się na narożnik z funkcją spania Tango i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Smile Jest bardzo komfortowy i naprawdę można na nim wypocząć Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy