FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie trendy obowiązują w modzie męskiej wiosna 2015?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igax
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 9:34 am    Temat postu: Jakie trendy obowiązują w modzie męskiej wiosna 2015? Odpowiedz z cytatem

Witam:) wiem, że forum nie jest do końca w tym temacie, który poruszam, ale na szczęście jest dział, gdzie można porozmawiać na każdy temat:) Podpowie mi ktoś , co modne jest w tym sezonie, tej wiosny? Oczywiście, jeżeli chodzi o mężczyzn, bo tu chyba też jakieś trendy obowiązująSmile ? szukam modnej w tej sezonie marynarki, koszuli i chce też kupić buty Smile Znacie jakiś godny polecenia sklep, gdzie mógłbym kupić te męskie rzeczy? Myślałem nad butami bugatti i ubraniach również jakiejś znanej marki:) Jak kupować to raz, a dobrze:) Poleci coś gdzieś ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ida2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o marynarki i koszule to slim fity od lat rządzą niepodzielnie. Co nie dziwi. Wszystko rozbija się o figurę męską dlatego takie a nie inne kroje. A buty? Pierwszy raz słyszę o takiej marce. Ale widzę, że wyglądają całkiem porządnie więc interesują mnie. A mozesz mi powiedzieć jak wygląda z ich trwałością? Warto się nimi zainteresować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan.us
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj robię zakupy w sieciówkach i nie mam żadnego ulubionego sklepu wszystko zależy od tego co mi się akurat podoba, akurat z marynarkami i koszulkami nigdy nie mam problemu ponieważ wszędzie jest ich pełno, a jeżeli chodzi o buty to tę markę widziałem tylko w sklepach internetowych i powiem szczerze że niektóre modele bardzo mi się podobają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igax
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ida2015 napisał:
Jeżeli chodzi o marynarki i koszule to slim fity od lat rządzą niepodzielnie. Co nie dziwi. Wszystko rozbija się o figurę męską dlatego takie a nie inne kroje. A buty? Pierwszy raz słyszę o takiej marce. Ale widzę, że wyglądają całkiem porządnie więc interesują mnie. A mozesz mi powiedzieć jak wygląda z ich trwałością? Warto się nimi zainteresować?

Slim fity oczywiście rządzą, bo człowiek nie wygląda w nich, jak worek tylko jak zadbany mężczyzna:) co do marki butów o której wspomniałem to słyszałem od wielu osób, że sa bardzo trwałe, wygodne i przede wszystkim stopa w nich oddycha, ale niestety cena zniechęca dość bardzo, ale tak jak mówiłem lepiej kupić raz a dobrze:) Wiem, że można kupić je w sieci, bo stacjonarnie nie spotkałem, ale nie wiem, jakie sklepy są godne polecenia?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wader55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Bogusławiec

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 10:01 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na blogi modowe
_________________
Because a man who doesn't spend time with his family can never be a real man.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sekkmet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 1:38 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w internecie.
_________________
On the day of my judgment, when I stand before God, and He asks me why did I kill one of his true miracles, what am I gonna say?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W necie faktycznie jest dość sporo różnych modnych stylizacji - wystarczy tylko podejrzeć Wink W sklepach i galeriach handlowych również jest tego mnóstwo, więc może rozejrzyj się tam? Na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile Jeśli chodzi o markę Bugatti - z tego, co się orientuję, jest to firma oferująca dość drogie, jednak solidne i warte swojej ceny produkty Wink Wydaje mi się, że nie pożałujesz tej inwestycji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest slim fit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oscar
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slim fit to jeszcze bardziej dopasowane niż fit ... można powiedzieć obcisłe.

Co do jeansów to już takie slim to powoli odchodzą do lamusa. Ja pewnie jak co roku kupię sobie nowe trampki . One nigdy z mody nie wyjdą Very Happy
_________________
Oscar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się ciągle zmienia i żeby być na czasie musisz na bieżąco śledzić trendy, blogi modowe, telewizje i tak dalej. Wiem, że business casual w tym roku też ma inne trendy niż w zeszłym roku, a mogłoby się wydać, że do pracy zawsze przychodzi się w tym samym (garnitur, garsonka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 9:12 am    Temat postu: Re: Jakie trendy obowiązują w modzie męskiej wiosna 2015? Odpowiedz z cytatem

igax napisał:
Witam:) wiem, że forum nie jest do końca w tym temacie, który poruszam, ale na szczęście jest dział, gdzie można porozmawiać na każdy temat:) Podpowie mi ktoś , co modne jest w tym sezonie, tej wiosny? Oczywiście, jeżeli chodzi o mężczyzn, bo tu chyba też jakieś trendy obowiązująSmile ? szukam modnej w tej sezonie marynarki, koszuli i chce też kupić buty Smile Znacie jakiś godny polecenia sklep, gdzie mógłbym kupić te męskie rzeczy? Myślałem nad butami bugatti i ubraniach również jakiejś znanej marki:) Jak kupować to raz, a dobrze:) Poleci coś gdzieś ktoś?


Wszystko w temacie mody męskiej na wiosnę i lato 2015 na portalu Domodi.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich ubrań na co dzień to polecam po prostu sieciówki. Jeśli chodzi o ubrania na specjalne okazje takie jak np. garnitur smokingowy czy jakiś frak to zobacz sklep modini.pl. Choć to kwestia gustu, mnie spasował sklep pod kątem oferty i ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że granaty będą dobrą opcją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecałabym poczytać na temat prawidłowego doboru butów do garnituru: http://sprzedajemy.pl/poradnik/buty-do-garnituru-jak-idealnie-dobrac,322. Znajdziecie tutaj kilka cennych wskazówek, które z pewnością okażą się przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządny garnitur szyty na miarę, jest zawsze w cenie Smile Jeśli szukacie dobrej pracowni to warto zajrzeć do krakowskiej http://www.vratelli.pl/ , dobry materiał, krawcowa i macie garnitur jak z bajki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy