FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Apteka internetowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1338

PostWysłany: Pią Gru 25, 2020 5:01 am    Temat postu: Apteka internetowa Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolony bo kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobre leki w aptece internetowej Artvigil .Nawet moja znajoma kupuje w tej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://www.apteka-familia.pl/nebu-dose-hialuronic-30-amp.html sobie zerknijcie. Mają tam nawet nebu dose hialuronic. Dla mnie fajne jest to, że można w takich miejscach zrobić szybkie, bezpieczne i kompleksowe zakupy bez wychodzenia z domu. Dla mnie to naprawdę super sprawa. Poza tym ceny są niższe niż w tradycyjnych punktach, a to też jest plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka internetowa jest zdecydowanie lepsza niż zwykła, bo jest tańsza, tu zresztą macie o tym informacje https://aptekamirowska.pl/artykuly/dlaczego-apteki-internetowe-sa-tansze-od-stacjonarnych.html Ja w tej aptece zawsze się zaopatruję, no chyba że jest coś nagłego, ale wszystkie rzeczy bez recepty kupuję właśnie u nich, co jakiś czas uzupełniam apteczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię aptekęę internetową tu https://www.e-zikoapteka.pl/
Jest ona bardzo dobrze zaopatrzona. Tu dostaję potrzebne mi witaminy dla mężczyzn. A też leki i żele przeciwbólowe. Ceny są przyzwoite i dostawa bardzo szybka. Sprawdźcie sami ich propozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi rodzice nie dali się namówić na apteki internetowe, zaczęli za to kupować w dozie, bo jest promocja i dla osób 60+ jest w godzinach 8 -12 dużo taniej, w tych trudnych czasach taki rabat to spora oszczędność dla niejednego seniora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, ale trzeba przyznać, że ta zniżka w dozie jest naprawdę sensowna dla tych seniorów - przecież 20% przy ilości leków jaką oni kupują, to jest spora kwota Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marisa86
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z takich aptek, ponieważ jest to naprawdę ogromna wygoda robienia zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sob Lut 13, 2021 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy ze sprawnością seksualne są dość powszechne, ponieważ wpływa na to mnóstwo czynników. Jeżeli macie z tym problem, to chciałbym Wam polecić kamagra, jest to lek bez recepty, którego opis znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy