FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stropodach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 6:38 am    Temat postu: Stropodach Odpowiedz z cytatem

STROPODACH
Czy są tutaj użytkownicy budujący dom ze stropodachem? Jak kształtują się koszty takiego domu w stosunku do zwykłego dachu np. dwu-spadzistego. Jak z użytkowaniem i budowaniem takiego dachu?
Czy jesteście zadowoleni, czy nie ze stropodachu? Pokażcie swoje domy ze stropodachem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za chwilę będziemy taki dach robić. Koszty? Zależy... zależy od materiałów, grubości ocieplenia itd. Raczej porównywalne...

https://gpwirk.pl/papa-bitumiczna-na-dach-czy-warto/

Jeśli chodzi o uszczelnienie, to w grę wchodzi papa bitumiczna.
_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o skuteczne materiały hydroizolacyjne do fundamentów to weź pod uwagę System Bezpieczny Fundament Icopal zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej. No i do tego udało mi się również złapać 45 lat gwarancji o czym u konkurencji nie ma mowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając w takim razie dobrej jakości hydroizolacji do swojego domu to akurat tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na rozwiązania przygotowane przez producenta Icopal u którego znajdziecie skuteczne rozwiązania jak System Bezpieczny Fundament Icopal który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, ze zupełnie nie znam się na budowie i wykończeniu domu. Tym wszystkim zajmuje się mój mąż ze swoją ekipą budowlaną. Jednak podsłuchałam jak mówili, że będą kupować dachy Radzymin . To znaczy, że skorzystają z oferty firmy, która ma bardzo dobre jakościowo materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie na stronę pokrycia dachowe zielona góra możecie tutaj poczytać artykuły i dowiedzieć się wszystkiego na temat budowy dachów. Poczytajcie bo to pomocne informacje i rady od ekspertów. Firma ta oferuje pokrycia dachowe i elewacyjne najwyższej jakości. To ich branża dlatego warto ich znać. Sprawdźcie więc na całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waltazar52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli chcielibyście zamówić prasowanki na koszulkę, to warto odwiedzić https://fatcube.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy