FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wynajem tablic reklamowych!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benio00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 6:01 pm    Temat postu: wynajem tablic reklamowych! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące wynajmu tablic reklamowych. Taki wynajem tablic reklamowych potrzebny mi jest, ponieważ otwieram, właściwie już otworzyłem swoje biuro nieruchomości i chciałbym tą moja młoda firmę troszkę rozpowszechnić;_) Małe bannery, nieduże, ale szybko i w miarę tanio, wiadomo:-) Wolałbym skorzystać z usług w necie, bo tam jest tak jakoś bezinwazyjnie i można się chyba najłatwiej dogadać, a tym bardziej, że u mnie w mieście nie ma żadnej takiej firmy, która mogłaby mi pomóc... Może ktoś coś podpowie, jakiegoś linka podrzuci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
LucyAm34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, powodzenia w rozkręceniu Twojego biznesu. Jestem pewna, że w sieci znajdziesz odpowiednią firmę, która spełni Twoje oczekiwania. W zasadzie takie reklamy teraz stoją nie tylko na drogach, ale są również umieszczane na obszarach prywatnych domków jednorodzinnych (czasem nawet na balkonach w blokach). Na pewno coś znajdziesz odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie wszystko znajdziesz. Również odpowiednią firmę, która oferuje wynajem tablic reklamowych jak i projekty graficzne tych reklam oraz montaż. Wydaje mi się, że taka kompleksowa usługa będzie najlepsza.

Ostatnio zmieniony przez majaaa dnia Sro Maj 20, 2015 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armiaa38
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 5:48 am    Temat postu: wynajem tablic reklamowych! Odpowiedz z cytatem

Naprawdę w sieci znajdziesz konkretnych profesjonalistów, którzy Ci pomogą i będziesz mogła mieć reklamę takiej jaką potrzebujesz.Ceny są w miarę przyzwoite, a piszę to z taką pewnością ponieważ mój kuzyn niedawno otwierał biznes i też w internecie znalazł firmę, która mu pomogła bo miał taki jak Ty problem,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuziaczekW
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt reklam to przede wszystkim koszt wynajmu miejsca, w zależności od miejsca będziesz miał wycenę. Oczywiście tam gdzie więcej ludzi tam wynajem będzie sporo wyższy. Chyba, że chcesz ustawić tablice na swojej własnej posesji. Samo wykonanie tablic reklamowych nie powinno kosztować dużo. Zależnie od metrażu i skomplikowania projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im lepsze miejsce, tym lepsza cena Very Happy Pozostaje jeszcze kwestia rozmiarów reklamy. Musisz popatrzeć oferty okolicznych firm
_________________
Nie mógłbym być rojalistą. To jak życie pod dźwiękoszczelnym kloszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RajNaZiemi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem z własnego doświadczenia, że takie sprawy lepiej nie załatwiać przez internet. Skorzystaj ze stacjonarnego punktu usługowego. W razie wątpliwości zawsze możesz dopytać o szczegóły i negocjować cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy