FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy warto skorzystać z agencji nieruchomości?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiszka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko gdzie znaleźć taka agencję.. W telewizji się teraz tyle słyszy o oszustwach..aż się nawet nie chcę niczego robić. Każdemu trzeba patrzeć na rece. Nie podoba mi się to i chyba nie skorzystam z oferty żadnej agencji nieruchomości. Bo to będzie takie trochę ciężkie.
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bazyl21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie też się zastanawiam, gdzie w ogóle mieszczą się takie agencje nieruchomości, bo idąc ulicom jakoś nigdy mi się nie udało zauważyć ich szyldu Smile owszem szukając mieszkania widziałam, że różne agencje umieszczają swoje mieszkanie, jednak nigdy nie miałam okazji się z nimi skontaktować, głównie ze względu na to, że mieszkanie z ich ofert są sporo droższe niż normalnie od właściciela, a jak wiadomo każdy grosz się liczy, także nawet na wynajem od agencji nieruchomości trzeba patrzeć na ich ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksander
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to agencja nieruchomości to fajna sprawa dzięki niej można znaleźć naprawdę interesujące mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wszerad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się zastanawiam czy warto dodatkowo płacić za usługę wynajęcia mieszkania agencjom, czy faktycznie znajdują oni jakieś unikatowe mieszkania dostosowane do klientów? czy mają jakiś katalog ofert i każą sobie coś wybrać z nich? ktoś z was korzystał? może jesteście w stanie podać mi ich cennik jeśli szukam mieszkania do wynajęcia w centrum Warszawy? zastanawiam się czy nie lepiej samemu poszukać jakiegoś mieszkania niż zdawać się na los z agencji nieruchomości, jak będzie szybciej? zależy mi na czasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Sob Sty 09, 2016 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzedaż kiedy nie mamy czasu na pewno tak, jeśli chodzi o kupno lepiej udać się bezpośrednio do dewelopera bo to daje szanse na lepsze ceny swego czasu tak zrobiliśmy za te same mieszkanie w agencji mieliśmy wyższą ceną niż ta którą otrzymaliśmy bezpośrednio u dewelopera Partner Capital z Wrocławia ( http://www.pcg.pl/) myślę, że kto wie kto jest wykonawcą o ile wykonawca sprzedaje na własną rękę zawsze warto udać się najpierw do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie kilka stron i dopiero coś wybierz, bo tak od razu to okazji nie znajdziesz jeśli nie porównasz ofert. Kiedyś ktoś pisał o stronie http://sosnowa-polana.pl, że trafił tam po przejrzeniu kilku ofert i ostatecznie wybrał mieszkanie na Wawrze w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena96
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 26
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 11:14 am    Temat postu: ulotki Odpowiedz z cytatem

oczywiście że pośrednik jest potrzebny tylko jak szukać dobrego pośrednika? ważny jest tu kolportaż ulotek roznoszenie ulotek o danej firmie http://www.ulotexmarketing.pl/oferta/dystrybucja-bezadresowa.html ludzie rzetelni którym można zaufać
_________________
BOZENA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarowysocki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem i zadowolony byłem. Cała ta otoczka byłaby dla mnie nie do ogarnięcia, tak to mam wszystko na tacy.
_________________
Nowe domy Gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol_p
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Agencja nieruchomości to naprawdę dobra sprawa. W Polsce cały czas się przyjmuje, że pośrednik nic nie zrobi a zedrze kasę - ale na szczęście ten światopogląd ewoluuje i się przekształca na korzyść dla tej branży.
Za granicą, bez pośrednika nieruchomości ani rusz - tam ten zawód jest bardzo szanowany i każdy korzysta z jego usług, bo to dużo ułatwia cały proces.
Ja za sprawą wielu dobrych opinii w Internecie, poszukując mieszkania we Wrocławiu, skorzystałem z pośrednika nieruchomości Verso. Jestem bardzo zadowolony - i oby więcej takich dobrych pośredników na polskim rynku.
Współpracowałem z Panem Przemkiem, który poświęcił mi mnóstwo czasu i cierpliwości.
Każdemu polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 34

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencje biorą dużo pieniędzy a nie zawsze załatwiają sprawy tak jakbyśmy chcieli, niestety miałam do czynienia z niezbyt fajną agencją i dlatego jestem już zrażona Sad
_________________
Jak skutecznie schudnąć 10 kg - no to do dzieła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zdarza się, że trzeba przetłumaczyć jakieś dokumenty. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://hermeneus.pl/tlumaczenia-techniczne/ , gdzie ofertę tłumaczeń znajdziecie. Biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 10:12 am    Temat postu: biuro nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zależy. Jeśli szukamy mieszkania do wynajęcia na parę miesięcy czy rok to mozna szukać na własną rękę, bo koszty "szukania" niższe a jak coś nam nie będzie pasowało to się przemęczymy te parę miesiecy. Ale jeśli myślimy o wynajmie na dłuższy okres czasu to zdecydowanie powinniśmy się udać w tej sprawie do biura nieruchomości, bo mają tam lepsze oferty, zebrane w całość i pomagają ogarnąć formalnie kwestie. Ja korzystałam z usług nyskienieruchomosci.pl i wyszło mi to na dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takitoja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 8:28 pm    Temat postu: Warto i nie warto Odpowiedz z cytatem

Warto i nie warto. Przy prostych i nieskomplikowanych transakcjach na pewno nie. Na pewno nie warto zamykać się na agencje bo niekiedy o dziwo potrafia przyporowadzić klienta....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie mamy czasu na załatwianie spraw i się na tym nie znamy to warto zostawić to agencji Smile
_________________
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od tego kto czego oczekuje.. akurat ja nie korzystałam. ale znajoma kupowała mieszkanie w Mikołajkach i korzystała z usług vivapol.mazury. Przeprowadzała się i cięzko jej było coś znaleźć samej, swoją drogą zadowolona byłą z tego rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy