FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Perla turaszowki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czeslaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 9:37 pm    Temat postu: Perla turaszowki Odpowiedz z cytatem

widzialem dzisiaj bilbord reklamujacy osiedle domkow pod nazwa perla turaszowki. czy ktos wie cos wiecej na ten temat? z gory dzieki za info!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
czarny
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie wiem wiecej od ciebie;) po prostu wygooglaj;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariannaB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 10:53 am    Temat postu: Re: perla turaszowki Odpowiedz z cytatem

Czeslaw napisał:
widzialem dzisiaj bilbord reklamujacy osiedle domkow pod nazwa perla turaszowki. czy ktos wie cos wiecej na ten temat? z gory dzieki za info!!


ja wiem tyle, ze ma to byc niewielkie osiedle. kilka domkow, ale za to bardzo mile i takie "przytulne"Wink z reszta gdzies mozna zobaczyc rzuty domkow, ale sama nie pamietam gdzie je widzialam. jak napisal czarny zgooglaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czarekk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 1:11 pm    Temat postu: Re: perla turaszowki Odpowiedz z cytatem

Czeslaw napisał:
widzialem dzisiaj bilbord reklamujacy osiedle domkow pod nazwa perla turaszowki. czy ktos wie cos wiecej na ten temat? z gory dzieki za info!!


no ja tez go widzialem i nawet tam dzwonilem. to jest niewielkie osiedle domkow jednorodzinynch, ktore ma byc na dlugiej. jakos na przyszly rok jest to planowane, ale wiaodomo, ze kilka miesiecy w ta czy w tamta to w budowlance normalka- wszystkiego sie nie pzrewidzi, generalnie brzmi i wyglada to niezle. nie wiem co jeszcze moge powiedziec? poszukaj na stronie, a jak jestes powaznie zainteresowany to umow sie na spotkanie i juz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czeslaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dzieki. juz mam dane kontaktowe, zadzownie sobie tak w wolnej chwili narazie jestem zawalony robota. a zanim sie umowie na spotkanie to moze ktos sie orientuje jakie sa ceny takich domkow np w okolicach krakowa? duza jest roznica? chcialem zrobic male porownanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy