FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi wejściowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 9:42 am    Temat postu: Drzwi wejściowe Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, czy znacie firmę która oferuje drzwi wejściowe kraków do nowoczesnego domu. Oczekuje aby drzwi miały wzmocnione bądź antywłamaniowe szyby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dino76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Piekoszów

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób stawia jeśli chodzi o drzwi na aluminium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy decydujemy się na remont i wymieniamy drzwi, trzeba najpierw poznać kilka rad, żeby wiedzieć, czym się kierować przy wyborze drzwi na zamówienie . Czytałam, że trzeba wziąć pod uwagę układ mieszkania, bo od tego zależy rodzaj drzwi. Trzeba się zastanowić, czy wybrać drzwi otwierane od lewej strony czy prawej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 21

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w drzwi zaopatrzyliśmy się w firmie Drzwi - Kisiel (Okna-Drzwi) https://www.drzwi-kisiel.pl/oferta działającej na terenie województwa dolnośląskiego. Oni mają wysokiej klasy produkty, które mają bardzo dobre parametry, są porządnie wykonane i dostępne w atrakcyjnych cenach. Z zakupu jesteśmy w pełni zadowoleni, ta firma zajęła się także kompleksowym montażem i tu również spisali się świetnie. Zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług, serdecznie ich polecamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Nie Mar 21, 2021 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym C polecił drzwi stalowe albo drewniane. Sam mam tę druga opcję, a zamawialiśmy z montażem od firmy https://www.bessy.pl/ . Sprawdzają się super, a drewno wiadomo – wygląda świetnie i stylowo. Drzwi są od producenta Agmar, a jak poczytasz sobie to zobaczysz, że to najwyższa jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zachariah92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałem właśnie cenę drzwi aluminiowych, ponieważ wiele osób je poleca ze względu na ich wysoką trwałość i wytrzymałość. Wcześniej miałem drzwi PVC, które niestety bardzo się odkształciły i zaczęły się krzywić. Te wykonane z aluminium mają przez bardzo długi czas utrzymywać wszystkie swoje parametry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryycjaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na drzwiach się nie znam , ale mogę w razie czego polecić firmę zajmującą się wykończeniem wnętrz. Ta firma to http://inspirem.pl/wykonczenia-wnetrz-myszkow/ Jak tu nie polecić skoro firma jest warta uwagi i zaufania. Skorzystałam i nie żałuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was drzwi drewniane to dobre jakościowo drzwi znajdziecie w ofercie polskiego producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. solidna i uczciwa firma, która już długo działa w tej branży i ma ogromne doświadczenie. Realizują zamówienia indywidualne i robią drzwi pod konkretny wymiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zachariah92 napisał:
Sprawdzałem właśnie cenę drzwi aluminiowych, ponieważ wiele osób je poleca ze względu na ich wysoką trwałość i wytrzymałość. Wcześniej miałem drzwi PVC, które niestety bardzo się odkształciły i zaczęły się krzywić. Te wykonane z aluminium mają przez bardzo długi czas utrzymywać wszystkie swoje parametry.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Też mam drzwi aluminiowe i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Zamawiałem w Aluhaus a Ty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega w przypadku których będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny, pełne wsparcie obsługi i jednocześnie dotrzymanie terminów realizacji wraz z montażem. Jeżeli chodzi o specjalistów w Poznaniu to zdecydowanie warto tutaj zwrócić na nich uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy