FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobry okulista kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kulej12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 64

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 8:53 am    Temat postu: dobry okulista kraków Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałem wam polecić dzisiaj dobry okulista kraków. Świetni specjaliści, którzy są warci naszych pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do okulisty warto chodzić regularnie i robić badania wzroku. No i dodatkowo pamiętaj o nawilżaniu. Ja stosuje krople Evotears omega - naprawdę fajnie się sprawdzają w tej kwestii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isaiah78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 09, 2023 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badanie okulistyczne pozwala wykryć wrodzone i nabyte nieprawidłowości narządu wzroku u dziecka. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy okulisty dziecięcego w Poznaniu - https://www.visus.pl/okulista-dzieciecy-poznan/? Pierwsze profilaktyczne badanie wzroku dziecko powinno przejść pomiędzy 2-3 rokiem życia zakładając, że nie ma przesłanek do wcześniejszej wizyty u okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kody53
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno, dzięki badaniu okulistycznemu dowiedziałem się, że cierpię na astygmatyzm. Prawdę mówiąc do tej pory nie wiedziałem za bardzo, co to jest. Wiecie może, gdzie mógłbym więcej na ten temat poczytać?
_________________
okulista prywatnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zenobia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 71
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okuliści to bardzo potrzebni lekarze, to właśnie dzięki nim,zdecydowałam się zamienić swoje okulary na soczewki. Okulista pomógł mi je dopasować, opowiedział mi o ich właściwościach i zaletach https://optiland.pl/soczewki-clariti teraz nie wyobrażam sobie powrotu do starych nawyków. Mój wybór padł na soczewki dedykowane osobom o wrażliwych oczach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Pon Paź 23, 2023 4:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem profesjonalną klinikę okulistyczną znajdziecie pod tym linkiem: https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/femtolasik/. Posiadają wielu specjalistów, którzy są w stanie pomóc nawet z zaćmą, czy laserową korekcją wzroku, bazując na nowoczesnych technologiach. Jeśli macie taki problem, to ja bym się od razu do nich zwróciła z prośbą o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jokmu5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2023
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 23, 2023 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje racje, to zjawisko społeczne, że różni ludzie mają różne zdania. Szanowanie różnorodności to ważny element dyskusji.
_________________
ferie zimowe w górach z basenem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Sob Lis 25, 2023 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób noszących soczewki kontaktowe i uprawiających sport, wybór odpowiedniego rodzaju soczewek może być uciążliwy. Z pomocą może przyjść Laserowa korekcja wzroku? Na przykład klinika okulistyczna vidiummedica.pl/ oferuje tego typu zabiegi laserowe. Moim zdaniem, to dobre rozwiązanie nie tylko dla sportowców, ale dla każdego, kto chce się pozbyć okularów czy soczewek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Nie Sty 28, 2024 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dla każdego soczewki będą odpowiednie. I odwrotnie, nie każdy będzie zadowolony z okularów. Dobrze najpierw umówić się na wizytę u optyka. Jeśli chcesz wypróbować soczewki, to możesz wybrać soczewki 2 tygodniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy