FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdap
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 4:48 am    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika do domu Kraków - polecacie? Zastanawiam się nad zainwestowaniem w panele fotowoltaiczne i szukam opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zuzula12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2021 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ten temat jest bardzo popularny to dobrze że pytasz ja też na pewno skorzystam z ciekawych ofert.
_________________
apartament na godziny kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2021 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ofert, ale ja mam pytanie dotyczące finansowania. Czy ktoś brał leasing https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie na panele słoneczne i czy finalnie się to opłacało? Według moich wyliczeń jest to atrakcyjna opcja, dla osób, które chcę zaoszczędzić na dłuższa mete.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie wyboru fotowoltaiki warto sprawdzić portal EkoFachowcy https://ekofachowcy.pl/ , to świetne miejsce do porównania najlepszych ofert fotowoltaiki. Znajdziemy tam tylko sprawdzone firmy instalacyjne, są bowiem wstępnie weryfikowane. Przykładowe realizacje wyglądają bardzo solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestowałem w instalację fotowoltaiczną. W tym celu skontaktowałem się z naszym polskim producentem paneli JBGPV. Doświadczony personel wykonał audyt, na podstawie którego została zaprojektowana instalacja fotowoltaiczne dla mego domostwa i stworzona oferta. Przystałem na dogodne warunki jakie otrzymałem i dziś cieszę się sprawną instalacją generującą oszczędności w mym budżecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michałkowymisiek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skontaktuj sie z jakas sprawdzona firma. od siebie mogę polecić PV Projekt, ekipa akurat działa na terenie małopolski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się skontaktować z profesjonalistami w tej dziedzinie. U nas wszystkim zajmowała się firma https://passive-instal.pl/ i dzięki temu mamy super panele zrobione. Oni mają dość duże doświadczenie i naprawdę umieją doradzić i dobrać wszystko w odpowiedni sposób.

Ostatnio zmieniony przez Karolajna dnia Wto Kwi 27, 2021 7:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, planuję zamontować panele fotowoltaiczne i szukam sprawdzonej firmy. Zależy mi na szybkim i sprawnym montażu. Czy ktoś korzystał z usług firmy SPR Polska i może podzielić się swoją opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest sporo firm oferujących panele słoneczne oraz ich montaż. Zanim zdecydujesz się na którąś opcję zerknij do artykułu https://solarcomfort.pl/ile-pradu-wyprodukuje-elektrownia-fotowoltaiczna-sprawdz-to-na-przykladzie-instalacji-4-7-i-10-kw/ , w którym jest opisane w bardzo przystępny sposób
ile prądu wyprodukuje elektrownia fotowoltaiczna. Na stronie znajdziecie też wiele przydatnych informacji dotyczących montażu paneli oraz kosztów takiej instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna firma projektująca, montująca i serwisująca instalacje fotowoltaiczne to FREEENERGY z Giżycka. Co więcej bezpłatnie wycenią wam oraz obliczą wymaganą moc instalacji i pomogą w pozyskaniu dotacji w ramach programu "Mój Prąd" https://freeenergy-mazury.pl/dotacje/ To bardzo solidna, warta uwagi firma, u nas spisali sie w 100 %.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również przyszedłem tutaj żeby zapytać o firmę https://sunforyou.pl/fotowoltaika-dolny-slask/ z dolnego śląska oraz o to czy szybko wykonują montaż. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrze wykonanej robocie, ale dodatkowo w jak najszybszym terminie. Czy ktoś z naszych forumowiczów być może korzystał i napisze jak to wyglądało w praktyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dzisiaj to są różne inne jeszcze opcje. Chociażby zobaczcie, jak dynamicznie działa przykładowo firma respect energy. Oni dostarczają swoim klientom właśnie stu procentowej czystej energii, pochodzącej z najróżniejszych źródeł odnawialnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie montażu paneli fotowoltaicznych to sprawdzą wam się inżynierowie energii odnawialnej i automatyki w Tarnowie – Grupa Targen https://www.targen.pl/fotowoltaika Super specjaliści w temacie, solidnie i fachowo zajęli się montażem paneli u nas, zajmują się też monitorowaniem wydajności i serwisem oraz naprawami urządzeń, fajnie, kompleksowo działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacje fotowoltaiczne pojawiają się w coraz częściej w polskich gospodarstwach - dlaczego w takim razie miałoby ich zabraknąć i u nas? Specjalnie w tym celu zgłosiliśmy się do https://www.progressfotowoltaika.pl/oferta/instalacje-fotowoltaiczne , dzięki czemu i my możemy się pochwalić tego typu nowoczesną technologią. Wyśmienita jakość! W końcu to oni odpowiadają za montaż wspomnianych instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate444
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z SPR Polska rok temu. Panele zamontowali bardzo sprawnie i wszystko działa bez zarzutów.
_________________
kate444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy