FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
O czym pamiętać wybierając projekt domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert123
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 38

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z własnego doświadczenia wiem, że warto na początku zwrócić uwagę gdzie i jak podłączyć video domofon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
legart55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideodomofony są dość zawodne..
_________________
http://sempre-meble.eu/?meble-gabinetowe,9


Ostatnio zmieniony przez legart55 dnia Czw Cze 11, 2015 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patalka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wybierając projekt domu trzeba mierzyć siły na zamiary. Nie trzeba wywalać chałupy na pół hektara z czterema kondygnacjami Very Happy Zawsze trzeba sobie wszystko skalkulować i dopasować projekt do swoich możliwości finansowych i organizacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert123
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 38

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doradzicie jakiś system oświetlenia dla domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile chcesz wydać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym pamiętam o żonie. Bez niej bym nie podejmował żadnej decyzji bo akurat jakbym podjął jakąś decyzję bez jej wiedzy to tylko mógłbym dostać po łbie i wtedy mogło by być ze mną bardzo źle. Takie decyzje na pewno trzeba podejmować razem jakoś wspólnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drabinek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak ktoś już napisał najlepiej wybrać taki projekt, z którego już ktoś korzystał. Dzięki temu można wyeliminować niepotrzebne błędy. Mówię z własnego doświadczenia. Mieliśmy własny projekt wymyślony przez nas i nikt nie pomyślał o tym aby zrobić porządną wentylacje. A jak się później okazało to dość ważny element domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej1456
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też sprawdzić czy wentylacja jest drożna i szczelna. W innym wypadku będzie trzeba czyścić lub niekiedy wymieniać. Warto dopytać ekspertów jak to zrobić.

Ostatnio zmieniony przez Andrzej1456 dnia Nie Cze 14, 2020 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukam teraz jakiegoś ciekawego projektu domu. Spodobał mi sie projekt który widziałam tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/ a mianowicie "Dom z widokiem 3 " Ktoś z was budował już może dom według tego projektu? Możecie mi podpowiedzieć czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
superior
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać, że dom w naszych realiach budujemy jeden na całe życie - warto więc zachować pewne standardy, bo to co modne jest dziś jutro wydaje się być już śmieszne... A warto być zadowolonym z wyglądu i funkcjonalnośi domu nawet za 30 lat. I pomyśleć o przyszłości -np. jak na starość będziemy sie poruszać po tym domu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najbardziej to o tym czy cały projekt spełnia nasze oczekiwania. Jednak budowanie domu nie jest niczym łatwym a nagle w trakcie budowy też nie da sie wszystkiego zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w takim przypadku nie wolno oszczędzać na systemach kominowych! To jest absolutnie najważniejsza część domu, odpowiada ona za odpowiednią wentylację, czyli pośrednio za bezpieczeństwo wszystkich osób, które w takim domu będą przebywały. Ja mam system kominowy z firmy Jeremias (tutaj jest ich strona internetowa https://jeremias.pl/ ) i muszę wam to przyznać, że jestem z niego naprawdę bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj również o tym aby pięknie wykończyć ogród. Jest mnóstwo fajnych portali gdzie znajdziesz projekty oraz elementy do jego dekoracji takim przykładem jest na pewno kanał YT "Pozbruk zaprasza do ogrodu" gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto pamiętać również o systemie kominowym. Nowoczesny i innowacyjny komin, może przynieść nam wiele oszczędności, a także dać poczucie komfortu. Osobiście zdecydowałem się zastosować u siebie w domu - http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominowe/komin-gaz-turbo.htmlSystemy kominowe to przede wszystkim udogodnienie w postaci łatwości i szybkości montażu. Dodatkowo są tańszym rozwiązaniem od kominów murowanych i nie zajmują dużo miejsca. Myślę, że tego typu rozwiązanie sprawdzi się również w twoim projekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DawidSz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne przy budowie domu jest to, aby wybrać odpowiedniego architekt, który może pochwalić się zrealizowanymi projektami. Poza tym warto przeanalizować potrzeby własnych. Trafiłem ostatnio na ciekawy artykuł o tym, więc mogę polecić https://hs-projekt.pl/czym-kierowac-sie-wybierajac-projekt-domu i akurat może ktoś skorzysta, bo moim zdaniem są tam dosyć trafne porady na temat wyboru projektu domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy