FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Cechy nowoczesnego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
belka77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej w domach nowoczesnych instaluje się oświetlenie sterowane za pomocą pilota, komend głosowych lub gestów. W domach energooszczędnych wykorzystuje się ponadto lampy zasilane z ogniw fotowoltaicznych. Ograniczona też zostaje liczba mostków cieplnych, czyli miejsc w konstrukcji budynku, w których izolacja jest najmniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
minionek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem na czym ten taki dom polega i mi się wydaję, że to jest dom bardziej taki chyba jakby to powiedzieć wam nie dla zwykłego człowieka. To jest chyba bardziej taki dom dla gadżeciarza i po prostu to on tak wygląda, że trzeba w nim mieć jakie to nie wiadomo cuda na kiju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 50

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno musi być energooszczędny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musi się też wyróżniać stylistyką. Pytanie o to, czy takie domy są ładne to w dużej mierze kwestia gustu.
Taki projekt dla przykładu: http://archiweb.pl/aktualnosci/domy-na-belgijskim-wybrzezu-wyposazone-w-biaa-aluminiowa-skore-579/ . Sama nie wiem do końca, co o nich myśleć. Ale oryginalne i nowoczesne są na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na stówkę musi być energooszczędny Smile jeśli nie będzie energooszczędny to niestety nie będzie to dom nowoczesny. To będzie taki zwykły dom co bardzo często można spotkać u jakiegoś Zdzisia, Kazia czy innego waszego sąsiada. Trzeba mieć dom nowoczesny w nowoczesnych czasach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste energooszczędny to chyba teraz podstawa każdego domu. Dom nowoczesny to też dom w którym będziemy się czuć bezpiecznie czyli monitoring jeżeli jest potrzebny rozwiązanie elektryczny rolet czy też drzwi super sprawa albo program na smartfona dzięki któremu możemy odpalić światło czy ogólnie zarządzać domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę domy klimatyczne, tradycyjne i w rodzinnym klimacie a nie jakieś nowoczesne zimne bryły. Surowa architektoniczna bryła w ogóle do mnie nie przemawia, zwłaszcza z płaskim dachem. ale oczywiście to jest indywidualna kwestia każdego z nas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sygnator
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę te nowoczesne. Lepiej się prezentują i jakoś lepiej wyglądają. Według mnie warto się zainteresować i takimi i takimi..Przejrzeć obie te oferty tych domów i wtedy właśnie coś wybierać ciekawego. Nowoczesne domy nie muszą być odpowiednie dla każdego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom, to także nowoczesny wystrój Smile Co powiecie na lampy ścienne połączone z stylowami naklejakami ściennymi, tworzące razem spójną całość i nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiko88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej połączyć tradycję z nowoczesnością. nic nie stoi na przeszkodzie, by w pięknym klasycznym (np. drewnianym) domu mieć wszystkie nowoczesne wygody. Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem tego typu rozwiązań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pią Gru 03, 2021 6:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl nowoczesny oddaje bardzo bogaty wygląd, nawet przy niewielkiej liczbie mebli. Kolejnym elementem i chyba najważniejszym wyróżniający styl nowoczesny od innych to przestronność pomieszczeń. Domy w tym stylu posiadają pokoje bez zbędnych ścian działowych, drzwi i innych przegród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outsider
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry taki styl jest nowoczesny ale akurat nie jest on dla każdego dobry bo przecież nie można tak robić aby wszystko było takie nowoczesne można również robić coś takiego aby po prostu było trochę nowocześnie i trochę tak nowocześnie też nie było. Jak kto tam woli przecież Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belka77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi jak chcę dobrze czy źle już to sam wie najlepiej Smile mi się wydaję, że nowoczesny dom nie jest praktyczny i nikomu taki nowoczesny dom nie służy do niczego..Lepiej mieć taki normalny i klasyczny dom bo wtedy jest przynajmniej co w nim robić i jak goście przychodzą to się nie pogubią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię nowoczesne domy. Jestem wielką fanką tarasów a to jedna z cech nowoczesnego domu więc chyba akuratnie tego komentować nie muszę! Smile Po za tym bardzo lubię to nowoczesne rozplanowanie pomieszczeń, wielkie przestrzenie i duże okna to moja bajka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 4 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy