FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Trening i błędne żywienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjajar5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 3:35 pm    Temat postu: Trening i błędne żywienie Odpowiedz z cytatem

Wiele powiada się o diecie, która powinna być przestrzegana przez każdego. Mimo to częściej słucha się o pomyłkach, które każdego dnia popełniany w czasie żywienia. Nazbyt późno konsumujemy, za mało owoców, zbyt dużo - jakie jeszcze błędy żywieniowe napotykacie u siebie lub własnych znajomych? Coś rzuca się Wam szczególnego w oczy? Chcę uzupełnić braki wiedzy, właśnie dlatego stworzyłem ten wątek. Mam cichą nadzieję, że pomożecie oraz że wykluczę błędy dietetyczne, by błyskawicznie powrócić do formy po kontuzji.
noclegi piwniczna-zdrój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AnulkaWros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 4:23 pm    Temat postu: RE... Odpowiedz z cytatem

Trening i dieta to podłoże. Jednakże jak w pewnych sytuacjach widzę, jak niektórzy chcą spalić zbyteczne kilogramy, a po treningu dosięgają po colę, batona lub ewentualnie inne tego typu fast foody, to po prostu nie wytrzymuję. Pomyłki są przez to, że nie podchodzimy do treningów logicznie i poważnie. Jedz mniej, jedz zdrowo, nie smaż, nie jedz chemii i będzie poprawnie. W samej rzeczy nie trudno przestawić się na zdrowe żywienie. Wypada wyłącznie chcieć.
zobacze też: noclegi piwniczna-zdrój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vonfondy4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 4:39 pm    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

Pozwalamy sobie na chwile słabości oraz to naturalnie najgorsze błędy w diecie. Chcesz odnieść sukces, to pilnuj swojej woli. To nie prowadzi do niczego odpowiedniego. W następstwie tego trzymaj się diety, pilnuj kcal, nie jedz słodyczy, a jeżeli robisz masę, to proteina i białko. Dodaj do tego suplementy, ale również dobierz je rozsądnie, albowiem nieraz ręce opadają, jak słyszy się na siłowni kogoś, kto pochłania wszystko o trzy dawki za niemało. Będzie przyzwoicie, podejdź do tematu ostrożnie a błędy sam wykluczysz.
lampa łukasiewicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kanja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasad żywienie jest sporo typu jedzenie owoców do 12 lub też picie wody 5 razy dziennie najpozniej 20 minut przed posilkiem itp - jest ich dość sporo do zapamiętania, a jesli ktos pokusi się o ich wprowadzenie to powinien byc z siebie dumny:) mi się nigdy nie udało, idę trochę na latwiznę ale za to skuteczną bo zawsze przed każdą dietą (ale nie taką obwarowaną zasadami jak wyżej) oczyszczam swój organizm kuracją z http://neera.pl. Jej składnikami są cytryna, soki z drzew, pieprz cayenne i woda więc składniki w pełni naturalne a przy tym połączone optymalnie w skuteczny i dość smaczny środek. Ja po jednej kuracji czuję się lekka, czysta w środku i lepiej się wtedy śpi, bo jest się świeższym i skóra wygląda lepiej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Dieta Pudełkowa to zdecydowanie warto sprawdzić Mój Catering, przede wszystkim cieszą się dzisiaj dużą popularnością, bo chcemy jeść zdrowo, ale nie zawsze po prostu jest czas na gotowanie. U nich znalazłam dla siebie dietę Optymalną i naprawdę mi smakuje. Dostawa zawsze na czas i co również ważne smakowicie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
conn.selmer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoś z Was w domu ćwiczy, ale ja owszem. Ćwiczę z gumami oporowymi, a wszystkie pomysły na ćwiczenia biorę z https://www.bcaa.pl/poradnik-sportowca/trening-w-domu-10-cwiczen-z-gumami-oporowymi.html. Zamknięte siłownie od długiego czasu zmusiły mnie do ruchu w domowym zaciszu Cool jak do tej pory idzie mi świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ćwiczenia, to znalazłem ostatnio w Magazynie Ceneo ciekawe treści, na przykład: hula hop efekty - wystarczy kliknąć w link. Nie wiedziałem, że kręcenie biodrami podczas zabawy z hula hop może przynosić jakieś efekty. No nieźle. Człowiek uczy się całe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 1:30 pm    Temat postu: Re: Trening i błędne żywienie Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta jest niesamowicie ważna przy treningach, jednak samą dietą się nie urośnie. Do tego zamawiam sterydy ze strony https://esterydy.pl/ jakość gwarantowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 930

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ćwiczenia w domu, to polecam - https://www.domowecwiczenia.pl/
Wszystko macie podane w jednym miejscu. Nie potrzebujecie tony rozwiązań i urządzeń, tylko podstawowe elementy i to wystarczy do zrobienia naprawdę ciekawego treningu. A dalej to już kwestia systematyczności i efekt powinien być super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy