FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Forma promocji biura nieruchomości:-)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akonda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 2:24 pm    Temat postu: Forma promocji biura nieruchomości:-) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym zapytać na tym forum, czy dobrym pomysłem jest taka forma promocji biura nieruchomości, jak wydrukowanie kalendarzy, z danymi firmy, logo i kontaktem? Interesują nas w sumie bardziej kalendarze trójdzielne, bo wyszłyby taniej w druku, tak nam powiedzieli w drukarni, ale i tak zastanawiamy się nad drukarnią internetową, czy może tam będzie taniej... ale pytanie brzmi, czy to dobry pomysł? A może jakieś notesiki byłyby lepsze z długopisami z nadrukiem? Chociaż to też większy wydatek byłby chyba... Poradzicie coś? Dziękuję z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bażej776
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba postawiłabym na długopisy, bo one szybciej się "rozchodzą" i trafiają do większej ilości rąk Wink
Kalendarz ktoś powiesi na ścianie albo i nie...bo mu się np. nie spodoba zdjęcie albo kolor tła Wink...a długopis wrzuci to torebki czy teczki, coś nim napisze, komuś "pożyczy"...chyba szybsza reklama.
Oczywiście jak kto woli i na czym mu bardziej zależy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewienko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, moim zdaniem takie kalendarze trójdzielne to bardzo dobry pomysł na promocję firmy oraz zachęcenie do korzystania z jej usług. Klienci uwielbiają otrzymywać takie gratisowe upominki. Ja jednak stawiałabym na kalendarze. Zawsze to przyjemniej otrzymać kalendarz, bo częściej człowiek z niego korzysta i spogląda na logo firmy. Myślę, że warto skorzystać z usług drukarni internetowej.

Ostatnio zmieniony przez drewienko dnia Czw Cze 18, 2015 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majorski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama w postaci kalendarza jest spoko ale jak wręczasz to raczej firmą. A klientom takim powiedzmy pojedynczym to albo długopis bo często jest w obiegu. Albo wizytówka z drugiej strony z kalendarzem. Takie rozwiązania wydają mi się najlepsze dla promocji Twojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geniuszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Kalendarze reklamowe to bardzo dobry pomysł na promocję firmy. W końcu na kalendarz spoglądamy praktycznie codziennie. Najlepiej skorzystać z drukarni internetowej. Możesz porównać ceny usług. Często przy większej liczbie oferowane są zniżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem warto zainwestować w coś dzięki czemu klienci Cię zauważą. Pomyśl o jakiś prezentach dla nich. Wydaje mi się, że spokojnie takie kalendarze http://www.extrema.com.pl/o,16,40,kalendarze-13-planszowe.html mogą wystarczyć. Dzięki takim drobiazgom będziesz lepiej postrzegany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to drogi gadżet, który raczej nie wypromuje firmy zbyt dobrze.Lepiej zainwestuj w promowanie w internecie przyniesie to lepsze korzści dla Ciebie.Przy takiej firmie warto też zainwestować w Comarch ERP XL jest to zintegrowanym systemem klasy ERP dedykowanym dla dużych i średnich firm z sektora produkcji, handlu czy usług. Z takimi rzeczami warto iść do nich http://systemy.netrix.com.pl/comarch-erp-optima mają bardzo fajną ofertę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto umieszczać firmę w katalogach typu http://polskiebudowlane.pl/nieruchomosci-i-projektowanie-branza-17.html to chyba najlepszy sposób na to, aby zwiększyć rozpoznawalność firmy w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne systemy informatyczne, które w wspomagają prace zarówno deweloperów, jak i firm budowlanych. Zobacz sobie opis na stronie http://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/oprogramowanie-dla-firm-budowlanych i porównaj sobie z innymi ofertami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frydolin9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem trzeba pieniadzę zainwestować w takie cos żeby klient od razu zauważył Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem chcąc wypromować tego rodzaju biznes, nie można stawiać wyłącznie na gadżety reklamowe, bo to dzisiaj zdecydowanie za mało. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na promocję w sieci, bowiem to tam właśnie ludzie obecnie szukają różnych usług i produktów. Dlatego też na pewno dobrym pomysłem będzie podjęcie współpracy z taką agencją jak http://renoma.com.pl , która nie tylko pomoże nam w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w sieci, ale również zadba o wysoką pozycję w wyszukiwarce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 5:39 am    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

U nas bardzo dobrze się sprawdziły kalendarze z logo firmy, katalogi z naszymi produktami. Od dawna korzystamy z drukarni https://web-to-print.pl/katalogi_szyte Zamawiamy tez plakaty reklamowe i wizytówki. To bardzo dobra, terminowa i co ważne tania drukarnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej reklamować się lokalnie. Banery, plakaty, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto promować się przez gadżety reklamowe, ale nie tylko. Trzeba w końcu dotrzeć z reklamą do większej rzeszy odbiorców, więc chociażby reklama w internecie jest ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli już jesteśmy na etapie rozmów na temat biura nieruchomości to może polecicie mi coś we Wrocławiu ? Z tego co widzę na różnych forach poświęconych właśnie tej tematyce to bardzo wiele osób poleca https://vantage-sa.pl/ No ale ponieważ nic o nich nie słyszałem to chciałbym poznać Wasza opinię na ten właśnie temat. Na ich stronie wygląda to na prawdę bardzo dobrze. A co Wy o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy