FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
na wakacje wyjeżdżacie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 10:28 am    Temat postu: na wakacje wyjeżdżacie? Odpowiedz z cytatem

Cześć, pytanie może nie do końca na temat, ale mam nadzieję, że wybaczycie. tak się dziś zastanawiam, gdzie by tu pojechać na wakacje i postanowiłem popytać tu na forum dokąd wy jedziecie? Ostatnio słyszałem coraz częściej, ze bardziej się opłaca za granicę niż w Polsce, bo taniej.
Na razie myślałem ewentualnie o Turcji i tu pierwsze pytanie: czy był ktoś w Marmaris? Tu jest opisany ten region: http://www.qtravel.pl/inspiracje/marmaris-turcja-id221
Fajnie tam? Bezpiecznie?
A jak nie, to gdzie pojechać, żeby się nie wykosztować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Turcji nigdy nie byłem. ale Jeśli coś atrakcyjnego cenowo, to polecam Chorwację albo Egipt, a jeśli coś ciut droższego to możesz zerknąć na ofertę Wysp Kanaryjskich, czy też Hiszpanii. Ja w tym roku wybieram się za namową koleżanki na Teneryfę, patrząc na zdjęcia z tej wyspy aż się rozpływam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stafik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku zdecydowaliśmy z mężem, że chcemy pojechać do Turcji ponieważ jeszcze tam nie byliśmy, jeśli chodzi o biuro - padło na Ecco. i teraz tak - w ich ofercie jest kilka hoteli, wybór zawęziliśmy do dwóch - Eftalia Village i Arycanda de Luxe. ktoś może się podzielić opiniami odnośnie tych hoteli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekdeko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dziewczyną w tym roku jedziemy w bardziej ustronne miejsce bo to będą nasze takie pierwsze wakacje gdzie tylko razem. Bo wcześniej jeździliśmy z rodzicami i wcześniej właśnie nie mogliśmy być tak tylko ze sobą. Dodam, że jedziemy sobie do Ustronia nad morza, liczymy na dobrą pogodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wybieram polskie góry, mam kilka fajnych hoteli na nocleg:
Bukowina Tatrzańska - http://www.willa.majerczyk.pl/
Szczawnica - http://noclegszczawnica.pl/ i http://www.podlisem.pl/
Super miejsca, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akonda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wakacje już blisko więc idealny temat na to gdzie kto spełni swoje wakacje! ja mam zaplanowany wyjazd do hiszpanii plany juz są arezerwowany hotel też teraz tylko czekać na dzień wyjazdu bo raczej o pogode nie mam co się martwić. W tamtym roku byłem nad polskim morzem ibardzo mi sie spodobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amazing, super zazdroszczę Smile ja też bym tam chciał sobie pojechać i ja bym na pewno chciałbym tam zobaczyć różnego rodzaju rzeczy. Teraz tylko powiem, że jadę w góry do Karpacza tam będę zwiedzał i tam będę przede wszystkim sobie odpoczywał lekko i całkiem przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krecha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jeśli chodzi o wcasy to my wybieramy polskie morze. Ale wczasy w polce są porównywalne z wczasami za granicą. Tylko tyle, że za granica masz gwarancje pogody, a Polsce niestety nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boberek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, że są porównywalne. Jesteśmy 5 osobową rodziną i w tym roku jedziemy nad Bałtyk. Zeszłe lata to zawsze wczasy za granicą. Dla naszej rodziny to wydatek 10,000. W tym roku wczasy nad Bałtykiem 3500 plus wyżywienie. Sporo zostaje w kieszeni:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belka77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jadę . Już to planuję od kwietnia z moją dziewczyną. Postanowiliśmy sobie wybrać nasze ulubione miejsce czyli akurat Hiszpanię Smile zobaczymy co z tego by wyniknie Very Happy liczymy, że nam się uda oraz to jak nam pogoda bardzo dobrze dopisze. Podobno tam zawsze jest ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tym roku lece do egiptu, w zasadzie od dziecinstwa nad tym myslalem, wiem co chce zobaczyc i gdzie isc, ale wyceiczke znalazlem wczoraj przez przypadek, last minute, lece za kilka dni trafiła mi się naprawdę fajna okazja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są oferty las minute! Ja zazwyczaj szukam takich Wink Za niewielkie pieniądze można zwiedzić naprawdę kawał świata! Wink W zeszłym roku byliśmy w Tunezji, jeszcze wcześniej w Chorwacji, a teraz czatujemy na Hiszpanię Wink To naprawdę dobra opcja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
selffie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz aby było miejsce sprawdzone, Turcja to różny kraj trzeba z nim uważać może coś bardziej na zachód, o Monako, Luksemburg, Norwegia, Szwajcaria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominica
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jesteśmy na wakacjach, udało nam się wstrzelić nad morze w ten upalny czas. Jesteśmy pierwszy raz na Helu i już widzę, że nie ostatni. Piękne fokarium, zadbane alejki, bardzo czyste plaże, coś dla miłośników militariów również sie znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirgiliusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku pakujemy się do kampera i jedziemy zwiedzać nasze polskie wybrzeże. Postanowiliśmy powłóczyć się trzy tygodnie po nadmorskich miejscowościach. Wrażenia z podróży kamperem - niezapomniane. Przede wszystkim dlatego, że wygodnie, pakownie, mobilnie. Co roku jedziemy we czwórkę, z dziećmi i bardzo lubimy taki spsób spędzania wolnego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy