FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzać mieszkanie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladycja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 9:12 pm    Temat postu: Jak urządzać mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

jestesmy na etapie urządzania naszego mieszkania na terenie Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe i ma ok. 80 m2 - jest więc ani zbyt duże ani zbyt małe. Takie w sumie w sam raz na naszą trzyosobową rodzinkę. Urządzanie to temat wyjątkowo trudny zwłaszcza dla nas gdyż interesują nas w większości nowoczesne rozwiązania projektowania wnętrz. W sieci takie projekty są ogólnodostępne i można z nich skorzystać - zastanawiamy się jednak czy nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty? kogoś kto się na tym zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Boberek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zdecydowanie wybrał jakiegoś architekta wnętrz. Mam już dosyć oglądania u znajomych i rodziny wnętrz rodem z katalogów, w których w ogóle nie widać, że ktoś mieszka. Takie mieszkania urządzane na podstawie katalogów są bez duszy i chyba smutno musi się w nich mieszkać. Co innego, gdy architekt robi wystroje wnętrz pod konkretne osoby, biorą pod uwagę ich charakter i upodobania.

Ostatnio zmieniony przez Boberek dnia Czw Wrz 10, 2015 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septosanek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architekt będzie dobrym rozwiązaniem dla ciebie i twojego mieszkania taki profesjonalista dobrze doradzi rozplanuje gdzie co ma być i na pewno będziesz zadowolony. Moja sąsiadka tak zrobiła tylko nie pamiętam z jakiej firmy korzystała ale jednak warto takiego zatrudnić lecz kasa sroga na to idzie. Może warto poszukać takiego projektanta w internecie i porównać ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 4:53 am    Temat postu: Re: Jak urządzać mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

ladycja napisał:
Witajcie!

jestesmy na etapie urządzania naszego mieszkania na terenie Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe i ma ok. 80 m2 - jest więc ani zbyt duże ani zbyt małe. Takie w sumie w sam raz na naszą trzyosobową rodzinkę. Urządzanie to temat wyjątkowo trudny zwłaszcza dla nas gdyż interesują nas w większości nowoczesne rozwiązania projektowania wnętrz. W sieci takie projekty są ogólnodostępne i można z nich skorzystać - zastanawiamy się jednak czy nie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty? kogoś kto się na tym zna?


Laudycjo gratuluję mieszkania ale jestem zdania,że warto byłoby samemu spróbować swych sił w urządzeniu. Nic nie daje Ci większej satysfakcji niż samodzielne urządzenie własnego mieszkania. Obecnie w sieci na stronach, blogach znajdziesz wiele inspiracji.

Odsyłam na przykład do sklepu Black Red White;
http://www.brw.com.pl/

Gdzie jest wiele pomysłów a także cały dział z dekoracjami do mieszkania. Proponuję sobie tam zajrzeć i poszukać ciekawych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladycja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez byłabym bardziej zadowolona i dumna z siebie gdyby udalo nam się urządzić dom samemu - niestety jak już ktoś wspomniał kopiowanie wnętrz wprost z katalogów nie jest dobrym wyjściem - chyba sama nie chciałabym odwiedzić znajomych i spotkać tych samych widoków co u mnie.

ten architekt to fajna sprawa jednak ceny są kosmiczne - moze jakiś tańszy, inny sposób znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania nie jest wcale takie łatwe. Tym bardziej tak dużego wnętrza. Wszystko musi być spójne i przemyślane. Jak byś jednak się odważyła, to bardzo dużo ciekawych rzeczy znajdziesz tu https://www.versanis.pl/produkty . Może będą one pewna inspiracją dla ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belka77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie środki na dekoratora wnętrz to z całą pewnością polecam. Ja niestety nie korzystałam, ale moim znajomi owszem i mieszkanie jest naprawdę pięknie urządzone - bez porównania do mojego. Jeśli traficie na profesjonalistę, na pewno zadba o każdy szczegół i będziecie bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy wszystko sami bz pomocy architektów. Trwa to może nieco dłużej ale na pewno w końcowym rozliczeniu wyjdzie sporo taniej. Znalazłam też teraz link http://megalazienki.pl/producent/id/41 i na pewno skorzystam jak będziemy wykańczać łazienkę. U producentów zawsze najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie mieszkania, a w moim wypadku kuchni i łazienki okazało się dość proste, ponieważ korzystałem ze stronki electro.pl Tu znalazłem pralkę z szuszarka, oraz meble do zabudowy do kuchni. W ten sposób oszczędziłam masę czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuję się aranżacją wnętrz odkąd pamiętam, lubię urządzać mieszkania i bardzo chętnie pomagam znajomym dobierać meble czy dodatki. Dużo inspiracji czerpię z blogów i stron wnętrzarskich, magazynów, bardzo podobają mi się wnętrza Maison Creative z sesji zdjęciowych gwiazd, które prezentowane są między innymi w Vivie. Może ktoś z Was słyszał o marce Mis en Demeure (https://maisoncreative.pl) mają bardzo eleganckie, oryginalne dodatki, firma pomaga urządzać mieszkania. Pani Dorota Kowalczyk to niekwestionowana specjalistka w branży, ma bardzo duże doświadczenie, mam nadzieję, że uda mi się nawiązać z nią współpracę, jak już skończymy budowę domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten blog http://www.doomsmoker.pl może okazać się bardzo pomocny. Znajdziecie tam wiele przydatnych artykułów z zakresy aranżacji i wyposażenia wnętrz. Może właśnie to miejsce stanie się waszą inspiracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znamy się na projektowaniu i nie wiemy,jak wszystko ze sobą połączyć aby stworzyć fajną całość, warto pomyśleć o pomocy architekta http://www.vision-studio.com.pl/ . W końcu kto jak nie on, najlepiej urządzi nasze mieszkanie? Co prawda trzeba za to trochę zapłacić ale z drugiej strony to inwestycja na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna myślałam, że też poradzę sobie sama, ale okazało się, że 60 metrowe mieszkanie mnie przerosło... Przede wszystkim nie miałam na nie jednego konkretnego pomysłu, mimo tego, że wiedziałam mniej więcej w jakim stylu ma ono być. Trudno mi było się zdecydować na konkretne rzeczy, kolory i wzory. Poza tym rozwiązania architektoniczne też nie są moją mocną stroną. Właśnie dlatego po raz pierwszy skorzystałam z pomocy projektanta wnętrz. Bratowa znalazła mi dobrą i sprawdzoną firmę https://zapparanzacje.pl/ . Jestem wyjątkowo zadowolona z efektu końcowego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo nieustawne mieszkanie, a na dodatek dość małe. I tutaj pojawił się problem, ponieważ ciężko jest mi znaleźć jakiekolwiek meble. Wszystko jest albo za duże, albo za małe. Zależy mi, żeby chociaż wizualnie powiększyć to mieszkanko, ale jak wstawiam meble to wygląda na strasznie zagracone... Czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę, która oferuje usługi stolarskie kielce i wykona dla mnie meble na wymiar kielce? Będę zobowiązany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawosia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 19

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram podejście moich poprzedników i również chętnie korzystam z pomocy architekta. Wsparcie takiego specjalisty sprowadza się nie tylko do zaprojektowania danego wnętrza, ale daje też ogromną oszczędność czasu, bo od razu wiemy, co kupić i nie trzeba jeździ po sklepach czy galeriach. Moja siostra robiła ostatnio remont i mówiła, że warto zlecić projektowanie wnętrz w Krakowie https://ochachconcept.pl/oferta/ specjalistycznemu biuru projektowemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy