FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Plac zabaw
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinakowalska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 1:22 pm    Temat postu: Plac zabaw Odpowiedz z cytatem

Czy uważacie, że warto kupić dzieciom taki mini plac zabaw - domek do ogrodu? Szukałam w internecie, podobają mi się takie rozwiązania: http://ogrodosfera.pl/duzy-domek-dla-dzieci-jungle-playhouse-platforma-xl, ale obawiam się, że moje dzieci się znudzą. Czy macie z takimi domeczkami jakieś doświadczenia? Smile Będę wdzięczna za zdjęcia i komentarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko stwierdzić czy się znudzą i po jakim czasie, bo każde dziecko jest inne. Bardziej byłbym jednak zdania, że będą się po prostu dobrze bawić. Nie wiem co chcesz jeszcze poza domkiem wybrać, ale zobacz jeszcze jeszcze tę ofertę http://sun-plus.pl/produkty/place-zabaw mają większy wybór. Ile chcesz wydać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majorski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciaki tak szybko się nie znudzą..Wystarczy jak złapią pozytywnego bakcyla. Wtedy już cały czas będą chodzić na ten plac zabaw. To takie rozwiązanie będzie optymalne. Można jeszcze wtedy zawsze dokupić jakąś trampolinę czy coś w tym stylu, jako bonus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stafik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym całego placu zabaw nie robiła, osobno zainwestowałabym np. w trampolinę, jakąś ślizgawkę i do tego huśtawkę. Uważam, że taki zestaw w zupełności dzieciom wystarczy i sprawi dużą radochę. Poza tym pojedyncze elementy łatwiej sprzedać, gdy dzieci wyrosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stafik napisał:
Ja bym całego placu zabaw nie robiła, osobno zainwestowałabym np. w trampolinę, jakąś ślizgawkę i do tego huśtawkę. Uważam, że taki zestaw w zupełności dzieciom wystarczy i sprawi dużą radochę. Poza tym pojedyncze elementy łatwiej sprzedać, gdy dzieci wyrosną.

Masz rację, lepiej kupować w elementach, modułowo - zawsze na dzień dziecka można kupić po jednym elemencie. W zeszłym roku zamontowałem synom huśtawki, kto wie, może mnie naciągną na jakąś zjeżdżalnię - bo do tych trampolin nie jestem przekonany - bałbym się odejść na chwilę;
_________________
http://drzazga.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
imprezowicz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 15

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 8:33 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Znudzą się Wink Ja, jak już pisałem w innym poście, celowałbym w trampolinę, domek na drzewie i altanki. Dzieci lubią zakamarki, przygody, tajemnicę. Plac zabaw tego nie gwarantuje, zresztą place zabaw są wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda zabawka kiedyś się nudzi, nawet osławione baseny czy trampoliny się opatrzą i dzieci przestaną się na nich bawić do upadłego..
Ale posiadać w ogrodzie mini plac zabaw dla dzieci? Świetna sprawa, zwłaszcza, jak nasze pociechy są towarzyskie i lubią odwiedziny małych przyjaciół, bo w kilka osób zawsze sie lepiej bawi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sołtys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bardzo fajny projekt. Może jak starczy czasu i pieniędzy to u mnie powstanie dokładnie coś takiego. Zobaczymy co da się zrobić bo teraz to u nas na ogródku to jedynie powstała taka trampolina i akurat mamy to wszystko dobrze tak utrzymane. Ja muszę powiedzieć, że plac zabaw jest przydatny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również z mężem w ogrodzie zrobiliśmy dzieciom piękny plac zabaw. W tym kierunku mogę polecić zakupy w Outlecie Budowlanym http://hurtbud.com/ bardzo fajne mają te konstrukcje. Wszystko dotarło całkiem nowe i pełnowartościowe. Przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie i dość szybko jak na takie zakupy. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, wiec można na spokojnie zdecydować się na zakupy. Polecam wszystkim którzy planują taki zakup dla swoich pociech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kikksen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na placu zabaw obowiązkowo musi być huśtawka i zjeżdżalnia - wiem to z własnego doświadczenia Smile Reszta to dodatki...
_________________
Dobry sklep z elektroniką, odzieżą: Aligato.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brat zrobił dzieciom w ogrodzie prawdziwy plac zabaw, jest tam naprawdę świetnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba mieć na uwadze bezpieczeństwo zrobionych zabawek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo bezpiecznymi zabawkami są dmuchańce, czyli zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane itp. zobacz tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dzieci nie mają się nudzić w ogrodzie, to taki plac zabaw może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio znalazłem w sieci takie maty przerostowe - podobno to idealna sprawa na plac zabaw ale i ogólnie w ogrodzie do wielu innych możliwych zastosowań. Jest bezpieczne, wygląda estetycznie i daje wygodę także polecam się zaopatrzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy