FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz2290 napisał:
Witam, planuję zamontować panele fotowoltaiczne i szukam sprawdzonej firmy. Zależy mi na szybkim i sprawnym montażu. Czy ktoś korzystał z usług firmy SPR Polska i może podzielić się swoją opinią?

Nie podał Pan regionu więc nie wiem, czy to pomoże polecam firmę AMGroupSolar https://amgroupsolar.com/
_________________
Agata Adbo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z nas by nie chciał płacić mniej za prąd, chyba każdy. Dlatego odnawialne źródła energii są coraz bardziej popularne i takich instalacji przybywa zdecydowanie. Mimo, że jest to spory wydatek, który dopiero zwraca się po czasie to warto w to wejść. Tym bardziej, że można starać się o dofinansowania w tym zakresie. Na temat paneli fotowoltaicznych na stronie https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca też można się dowiedzieć, głównie pod kątem opłacalności tego rodzaju inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że jest teraz możliwość odejścia od tradycyjnych metod energetycznych jak np. opał i można w fotowoltaikę zainwestować. Jest to z pożytkiem dla portfela i środowiska. Można skorzystać np. z usług tej firmy https://www.ecoenergyrzeszow.pl/ , która działa na terenie Rzeszowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzechu9241
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fotowoltaike to uważam, że jest to ciekawe rozwiązanie. Poza tym posiadając panele fotowoltaiczne stargard możemy naprawdę dużo zaoszczędzić, dlatego też według mnie warto zainwestować w coś takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że fotowoltaika jest znakomitym pomysłem i warto inwestować w odnawialne źródła energii. Sam posiadam instalację fotowoltaiczną na dachu swojego domu i jestem bardzo zadowolony z jej działania. Montażem paneli słonecznych zajęli się pracownicy firmy www.evoltech.pl. Swoje usługi wykonali profesjonalnie i kompleksowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jakie jest więc wasze ostateczne zdanie na temat fotowoltaiki? Cały czas zastanawiam się jak fotowoltaika w domu się sprawdza? Czy naprawdę można tak sporo zaoszczędzić? Znalazłam ostatnio interesującą ofertę https://budtechsolar.pl możliwość montażu paneli fotowoltaicznych w Łodzi - i tak zastanawiam się nad tym czy się do nich nie zgłosić... Czy nie skorzystać z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam sprecyzowanego zdania
_________________
bar wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziebek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 41

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na terenie małopolski polecam www.pvprojekt.com - działają już kilka lat, na stronie można zobaczyć realizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to inwestycja nie tylko w nowoczesność, ale przede wszystkim w oszczędności. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy niezależność w kwestii ogrzewania swojego domu. Wybierz dla siebie właśnie takie źródło ogrzewania i przy pomocy https://pivienergy.pl pozyskaj energię z ekologicznego źródła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na instalacje fotowoltaiczne w swoich domach. Odnawialne źródła energii są zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym rozwiązaniem. Sama jakiś czas temu się tym tematem interesowała i wiele wartościowych wiadomości znalazłam na stronie https://ecd.pl/ - sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie panele fotowoltaiczne winaico 375. Sama myślę o zamówieniu ich. Uważam, że to świetna inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 612

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 3:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo kompetentnym źródłem do porównywania informacji o firmach zajmujących się OZE jest https://ekofachowcy.pl/ . To nie tylko obiektywne źródło ale i duża baza danych, która wskaże nam lokalnie najlepszą tego typu firmę, porównamy tam również ceny instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika jest dziedziną, która bardzo prężnie rozwinęła się na przełomie ostatnich kilku lat. Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z dóbr jakie niosą panele fotowoltaiczne. Na pewno fotowoltaika jest sporą inwestycją we własne gospodarstwo domowe lub firmę. Przeczytajcie dokładnie artykuł, aby zwiększyć wiedzę w tym zakresie, a jest jej naprawdę sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz na stronę firmy pv projekt, mają sporo instalacji na swoim koncie i to właśnie z tej okolicy. Można z nimi też fanie pogadać - doradzają i nie ściemniaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Czw Lis 23, 2023 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie budowa elektrowni wiatrowej. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę z tej branży, która oferuje profesjonalną pomoc? Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Eltel Networks. Więcej informacji na stronie https://www.eltelnetworks.pl/blog/2021/budowa-farm-wiatrowych-jak-realizuje-sie-takie-inwestycje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy