FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe okna do mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrys
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 7:10 am    Temat postu: Nowe okna do mieszkania Odpowiedz z cytatem

Witam! Remontuję mieszkanie i chcę wymienić okna. Znalazłem okna Piotrków Trybunalski i szukam opinii o ich produktach, oknach i roletach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
heller.porter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdzić okna aluminiowe, mają bardzo korzystne parametry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Piotrków Trybunalski to nie pomogę ale mogę dać Wam nami9ar na świetne miejsce w Toruniu, to firma https://zebrano.eu/. U nich możecie bez najmniejszego problemu zamówić drzwi i okna ale też bramy czy rolety. Każdy klient traktowany jest profesjonalnie i indywidualnie a przy tym ceny nie są wygórowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heller.porter napisał:
Najlepiej sprawdzić okna aluminiowe, mają bardzo korzystne parametry.


A gdzie najlepiej takie okna aluminiowe zamówić? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę firmy Debesto na stronie internetowej https://debesto.com/pl/okna/okna-aluminiowe/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Jak widać można tam zamówić takie okna różnych producentów po całkiem atrakcyjnych cenach. Możliwe jest również zamówienie za granicę. Czy ktoś z Was miał wcześniej z tą firmą do czynienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii okien nie zapominajmy o utrzymywaniu ich w czystości. Okna są wizytówką naszego domu. Wiadomo, że nie każdy lubi je myć , a dla niektórych mycie okien jest zmorą. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt który ułatwi na tę czynność. Tutaj możesz przeczytać porady na temat mycia okien i dowiedzieć się więcej na temat odkurzacza do szyb https://dladomu.com.pl/umyte-okna-bez-smug-czy-odkurzacze-do-szyb-dzialaja .Dzięki temu przekonasz się jak myć okna i nie zmęczyć się przy tym za bardzo oraz zaoszczędzić swój czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy