FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkolenia BHP
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 10:43 am    Temat postu: Szkolenia BHP Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz szkolenia BHP lub oceny ryzyka zawodowego? W MK BHP przeprowadzamy takie szkolenia stacjonarnie jak i online. Zgłoś się do nas - do końca kwietnia możesz liczyć na 25% rabat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dort
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 11:41 am    Temat postu: Szkolenia BHP online Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem ciekawe szkolenia BHP przez internet prowadzone przez firmę Sułkowski. Współpracuję z nią od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że była to dobra decyzja. Teraz wiem co to poprawnie wykonana ocena ryzyka zawodowego czy instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Za kilka dni firma Sułkowski przeprowadzi w mojej firmie kurs pierwszej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 4:41 pm    Temat postu: Kurs pierwszej pomocy Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że zdecydowałeś się na kurs pierwszej pomocy. Szczerze to powinien go przejść każdy, bo nigdy nie wiadomo kiedy będziemy świadkami wypadku itp. Swoją drogą zaciekawiły mnie te szkolenia BHP online, nie wiesz czy każdy może zamówić takie szkolenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas szklenia są przeprowadzane przez specjalistów w firmie. Nigdy nie bawiliśmy się w szkolenia online i raczej nie będziemy. W najbliższym czasie chcemy jedynie pobrać dokumenty dla BHP-owców z http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email by mogli na spokojnie przygotować szkolenie. Dokumenty są darmowe więc zaoszczędzimy trochę kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faubedris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia BHP to powiem wam, że dobre Szkolenia BHP - BHPEX Zielona Góra , wszystkie papiery i wszystko zgodne z procedurą. Przejrzysty kurs BHP Smile Zachęcam do współpracy jeśli chodzi o kursy BHP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 4:35 pm    Temat postu: Re: Kurs pierwszej pomocy Odpowiedz z cytatem

karol2 napisał:
Dobrze, że zdecydowałeś się na kurs pierwszej pomocy. Szczerze to powinien go przejść każdy, bo nigdy nie wiadomo kiedy będziemy świadkami wypadku itp. Swoją drogą zaciekawiły mnie te szkolenia BHP online, nie wiesz czy każdy może zamówić takie szkolenia?

Wydaje mi się, że kazdy może zamówić takie szkolenia do swojej firmy ale ja bym się zastanowił czy na pewno warto robić szkolenie online. Wydaje mi się, że tradycyjne szkolenie jest o wiele bardziej komfortowe dla pracowników i pracodawcy. Zobacz sobie ofertę tej firmy http://profserwisbhp.pl/offer/52 moim zdaniem jest bardzo rozbudowana i ciekawa - pracownicy nie powinni się nudzić. U nas zazwyczaj wszyscy zasypiają na szkoleniu ale pracujemy nad tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jusi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję wybrać się na takie szkolenie BHP. Mój szef obiecał mi, że po takim szkoleniu będzie mi więcej płacił. Także jak widać mam do tego motywację
_________________
Niezwykły secret jardin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAkie szkolenia są bardzo przydatne. Chociaż osobiście uważam że każdy z nas powinien raz na jakiś czas przejść szkolenie z pierwszej pomocy. Takich szkoleń jest zawsze za mało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał_M
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 1:37 pm    Temat postu: Szkolenia zawodowe Odpowiedz z cytatem

Firm oferujących szkolenia jest cała masa, fajnie, że temat się rozpoczął i można skorzystać ze swego rodzaju poleceń. Nie jest wcale trafić na dobrą oraz rzetelną firmę tego typu. Ja ze swej strony mogę polecić firmę Zawodowe Szkolenia, http://zawodowe-szkolenia.com/, może komuś przyda się namiar.
_________________
Pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenie BHP jest bardzo ważne jednak niektórzy nie mają czasu na takie szkolenia tradycyjne, dlatego warto wtedy wybierać szkolenia online. To ostatnio dość popularna forma szkolenia. Można o tej formie szkolenia przeczytać tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szkolenie-w-sieci,2316344,art,t,id,tm.html myślę, że dla zabieganych osób to super opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaj3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenię szkolenia on-line za szybkość i łatwą dostępność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam odzież bhp poznań. Myślę, że w niejednej firmie jest ona niezbędna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia szkolenia online może są szybkie i łatwo dostępne ale mało kto się skupia i słucha na takich szkoleniach. Ja jestem za tradycyjną formą szkolenia z pomocą profesjonalnej firmy jak np ta http://www.nofire.pl/ Pracownicy dużo uważniej słuchają gdy ktoś stoi przed nimi i mówi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p3rlik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez cenie szkolenia online za szybkość a także za mobilność. I właśnie te online mogę polecić każdemu.

_________________
Florystyka i bukiety okolicznościowe poznań i okolice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas takie kursy przebiegają bardzo sprawnie odkąd obsługą bhp zajmuje się GDBHP. Muszę przyznać, że kursy są rzetelne, szybkie i dają rezultaty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy