FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Stylowa sypialnia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 12:33 pm    Temat postu: Stylowa sypialnia Odpowiedz z cytatem

Jakie dodatki powinny znaleźć się w sypialni jeśli zależy nam, żeby była stylowa, ale jednocześnie nie puściła nas z torbami? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz zainwestować w takie przedmioty, które pełnią jakąś funkcję, a nie są wyłącznie dekoracjami.
Widziałam na przykład sporo fajnych aranżacji z poduszkami ozdobnymi, takimi jak te: http://lotari.pl/do-wnetrza/poduszki.html
Możesz wybrać takie, których wzór na poszewkach jest gotowy i do wyboru z asortymentu sklepu albo zaszaleć i zlecić wykonanie nadruku według twojego pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie stylu sypialni nada ciekawe oświetlenie. U siebie mam podwieszany sufit i żarówki ledowe z eleganckimi oprawami zakupionymi stąd http://cleverhouse24.pl/164-oprawy-led Nastrojowe wnętrze osiągnięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magie sypialni faktycznie mogą nadać pięknie ustawione lampy. Delikatne światło nada jej nastroju jaki powinien być w sypialni. Warto też podłogę wyłożyć miłą i miękką wykładziną by nadać ciepło pomieszczeniu. A kolor to już indywidualna sprawa każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się sypialnie połączone z łazienką. Na filmach oglądam i marzy mi się. Do tego kabiny novellini http://megalazienki.pl/producent/id/25 i spełniają się moje marzenia. Może za rok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze też podwieszany sufit był by dobry, ale nietypowo bo z płyt styropianowych. Czytałam że ta firma http://www.styro.pl/ zajmuje sie własnie takimi rzeczami. Zobaczysz jakie praktyczne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Sob Cze 27, 2015 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie kupowaliście pościele? nie wiem czy te z egipskiej bawełny jak tutaj www.luksusportal.pl/pl/wnetrza-i-wyposazenie/prezentacje/linen-fashion faktycznie są tak dobrej jakości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużą role odgrywają kolory na jaki pomalujesz ściany oraz dodatki takie jak np lampka, wystrój okna czy jakaś np fototapeta nad łóżkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol998
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikami. Oświetlenie jest istotne, bo odpowiednio dobrane doda klimatu. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie oświetlenia typu LED takiego jak lampy czy taśmy - http://www.emi-led.pl/14-tasmy-led , które przyciągają uwagę. Poza tym oświetlenie LED pobiera znacznie mniej prądu dzięki czemu koszty zmniejszają się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy pomalować całą na niebiesko, podłogę cykliniarką raz dwa, ciach ciach, Usunąć wszytko poza łóżkiem i stolikami przy nagłówku. Proszę bardzo tanio, gustownie i modnie. Minimalistycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł fajny ale wykonanie to już jakaś żenada. Na bank nawet sam tego nie zrobiłeś tylko z neta ściągane. Jeśli już chcesz dać coś co teoretycznie sam zrobiłeś nie ograniczaj się do ściągnięcia czegoś z neta i zlecenia nadrukowania na koszulkę. Może źle Cie zrozumiałem może nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 5:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto jest zainwestować w porządne meble do sypialni. W drugiej kolejności w duże poduchy, pościel oraz dekoracje okien.
Odsyłam do sklepu Black Red White
http://www.brw.com.pl/

Aktualnie mają tam spory wybór dekoracji oraz mebli do aranżacji sypialni. Piekna jest na przykład poniższa poducha:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rebekaa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to ciekawym elementem dekoracji są naklejki na ścianę. Teraz jest też to coraz bardziej popularna dekoracja. Dostępne wzory dają sporo możliwości a dzięki temu wnętrze wygląda bardzo stylowo i nowocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert Sztukaterii WMB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnia jest miejscem wypoczynku, co nie znaczy że musi być nudna. Oprócz odpowiednich mebli można zastosować elementy dekoracji. Ciekawym i oryginalnym sposobem na udekorowanie sypialni będzie sztukateria wewnętrzna, która powraca do trendów dekoracji Smile Listwy ścienne, sufitowe i przypodłogowe nadadzą elegancji, nutkę nowoczesności uzyskamy dzięki panelom dekoracyjnym 3D . Można również stworzyć dodatkowe i nietuzinkowe oświetlenie łącząc listwy oświetleniowe z taśmami LED Smile Sztukaterię można malować dzięki czemu wpisanie się w kolorystykę nie będzie problemem Smile


[/img]
_________________
WMB - nowa jakość dekoracji
www.wmb.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rruki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 3:19 pm    Temat postu: sypialnia Odpowiedz z cytatem

Według mnie w sypialni powinno być dużo przestrzeni. Wystarczy tak naprawdę jedna szafa ubraniowa, byle z lustrem, łózko sypialniane i stolik nocny. Jeśli chodzi o dodatki to na pewno obraz, ładne firanki, zegar, może jakieś kwiaty, malutki dywanik, poduszki kolorowe na łóżko i kapę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy