FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
na wakacje wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy jechać nad morze jakoś w połowie sierpnia. Zastanawiam sie nad kupnem mebli turystycznych z http://bazkar.pl/192-meble-turystyczne by było na czym usiąść na plaży. Niby w niektórych hotelach mają takie zestawy ale lepiej mieć coś własnego. Jedziemy samochodem więc chcę wziąć wszystko co jest potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucjan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupuj takich mebli turystycznych Smile według mnie nie jest warto i według mnie lepiej będzie jak się zdecydujecie jechać nad morze ale gdzieś tak w Lipcu, maksymalnie do końca Lipca. Wtedy na pewno was złapie dobra pogoda, wtedy odpoczniecie sobie znakomicie nad morzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalka88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę w tym roku na wakacje daleko, nawet bardzo daleko. Tutaj ja się zastanawiam albo nad Pragą albo ja tutaj się zastanawiam nad Rzymem Very Happy sam nie wiem na co się zdecydować. Zarobiłem trochę kasy za granicą no i jakby nie patrzeć mam trochę dylemat co do tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udane wakacje to w takim miejscu w jakim jeszcze nie byłam. Myślałam nad Grecją ale chyba jednak Hiszpania w tym roku Smile Lubię oferty last minute bo można sporo zaoszczędzić. Tu https://www.fostertravel.pl/last-minute/?filtr=kierunek%3Ahiszpania są bardzo ciekawe oferty i cenowo atrakcyjne Smile

Ostatnio zmieniony przez Mysza dnia Sro Lip 29, 2015 9:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę nad polskie morze. Jestem w nim zakochana i najlepiej przeprowadziłabym się tam. Jeśli chodzi o wypoczynek to bardzo cenię sobie niewielkie miejscowości i domki przy samym morzu z pięknym widokiem na plażę. Mogłabym tak spędzać całe wakacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kikksen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie morze - nie ma nic lepszego a w razie niepogody w telewizji mówią po polsku Smile !
_________________
Dobry sklep z elektroniką, odzieżą: Aligato.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie poleciałabym za granicę latem.Jestem zdania,że w Polsce jest najprzyjemniej ponieważ za granicą jest po prostu za zimno...
Zdecydowaliśmy się z mężem na to sanatorium:
http://www.messawladyslawowo.pl/
Znajduje się w bardzo fajnym miejscu we Władysławowie. Byliśmy tam rok temu, w tym roku wracamy ponieawż jest tam wysoki standard, można sobie wykupić fajne noclegi w dobrych cenach.

No i dla dzieci równięż jest wiele atrakcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bigler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram się na inne wakacje niż zazwyczaj, tzn nie będą one przez biuro podróży tylko organizowane przeze mnie, jedziemy w 4 osoby, kupiliśmky już przeloty w okazyjnej cenie, do tego zarezerwowwaliśmy sobie domek nad morzem w Hiszpani:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze to szaleństwo jeżeli domek w Hiszpanii no no zazdroszczę Wink ja w tym roku zostaje chyba w Polsce mówię chyba bo jeszcze dokładnie nie wiem gdziue się wybiorę czy to morze czy to góry ale jak będzie bardzo upalnie to wybiorę morze żeby się ochłodzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 65

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 5:28 pm    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

W tym roku zostaję chyba w domu. Nie daleko mam działeczkę ogrodową tak więc jest pełen relaksik Smile Myślę jeszcze o basenie, aby jakiś zakupić. W razie upałów będzie gdzie się pomoczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacław
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja te wakacje niestety zostaje w domu niestety ponieważ mam wiele innych wydatków i też pracuję długo bo muszę jeszcze do kończyć swój dom bo brakuje paru rzeczy więc triche kasy mi potrzeba dlatego chyba wyjadę ale na zimowe wakację Wink więc do tego daleko daleko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retroretro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze za granicę. A mianowicie Kreta. Niedrogo i jestesmy tam co roku. Bez pożałowania. Opaleni najedzeni i zadowoleni z pogody i klimatu.Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loretta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wreszcie planuję Sopot - molo, plaża, pływanie i super wakacyjna opalenizna.
Wstępnie już sobie upatrzyłam hotel liczę, że lipiec będzie upalny
i uda sie zrealizować wszstkie leniwe plany na urlopowe wyjeżdzam już za kilka dni i strasznie się cieszę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sopot piękna miejscowość życzę udanej pogody i miłego wypoczynku Smile ja akurat wyjeżdżam w tym roku do Chorwacji tam z przyjaciółmi mamy zaklepany domek gdzie będziemy mieli nie daleko morze i piękne plaże mam nadzieje że wszystko się uda tak jak tobie kolego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz taniej to polecam Bułgaria opcja all in.
Byłam w Słonecznym Brzegu, do obejrzenia na miejscu jest ok 4-5 malowniczyc miejscowości, można dojść na piechota, można podjechać busem, który kosztuje 2 zł na polskie. waluta też przystępna, jednak najbardziej opłaca się na miejscu zamieniac eura na ich walutę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy